Xiaomi tento rok predstavilo skvelé YEELIGHT Meteorite LED Smart závesné svietidlo, ktoré si už obľúbilo mnoho ľudí. Dokážeš ho ovládať jednoduchým switchom alebo aplikáciou. Cena je teraz veľmi dobrá.

Xiaomi YEELIGHT Meteorite

Xiaomi YEELIGHT Meteorite na EU sklade v najlepšej cene vôbec

V spolupráci s populárnym čínskym eshopom Banggood sme pripravili kupón na toto závesné svietidlo od Yeelight. Dodanie z českého skladu je rýchle do 3-7 dní.

Xiaomi YEELIGHT Meteorite LED Smart závesné svetidlo len za 67 EUR

✂️ kupón: BGYE141
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/DDKyFIKD6u
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest
🟢 ZAPOJ SA DO VEĽKEJ NOVEMBROVEJ SÚŤAŽE 🟢

Xiaomi YEELIGHT Meteorite má dva svetelné zdroje a za farebné svetlo na strope zodpovedá 12 RGB LED diód s výkonom 7W. Farbu môžeš zmeniť pomocou aplikácie Yeelight alebo MiHome prípadne meniť scény s inými zariadeniami alebo hlasového asistenta vrátane Siri od spoločnosti Apple. Svietidlo je možné ovládať aj pomocou diaľkového ovládača Yeelight, ale v súprave chýba.

Pohodlnejšie ovládanie pomocou YEELIGHT WALL SWITCH

YEELIGHT WALL SWITCH je jednoduchšie ovládanie SMART svetiel z portfólia Xiaomi Yeelight. Funguje jednoduchým pripojením pomocou rozhreania Bluetooth. Umiesníš ho jednoducho vedľa klasického elektrického vypínača a ovládaš farebné prevedenie rovnako ako aj tóny farieb.

Pohodlnejšie ovládanie pomocou YEELIGHT WALL SWITCH

Telo tohto svietidla je vyrobené z plastu, vďaka čomu je ľahké, čo uľahčí montáž. Celkový výkon je 33 W, hlavné svietidlo ponúka farebnú teplotu od 2700 K do 6700 K a svetelný výkon je od 450 lm – 1700 lm. Dĺžka závesného svietidla je 90 cm, vďaka čomu bude celý stôl rovnomerne osvetlený. Časť, ktorú pripevníš k stropu, má dĺžku 48 centimetrov. Yeelight Meteorit visí na troch lankách s možnosťou nastavenia od 0,5 m do 1,5 m.