26. augusta Xiaomi predstaví v Indii novú sadu produktov. Aj keď medzi nimi nájdeme známe zariadenia ako Xiaomi Mi Band 6, debutovať budú aj ďalšie úplne nové, napríklad nové Xiaomi Mijia Sneakers 5.

Xiaomi túto novinku oznámilo prostredníctvom svojich sociálnych sietí, vďaka čomu sa môžeme pozrieť na časť dizajnu týchto nových tenisiek, ktoré budú mať zrejme veľmi podobný dizajn ako Xiaomi Mijia Sneakers 3.

Xiaomi Mijia Sneakers 5 predstavia v Indii

Ako si môžeme všimnúť na oficiálnom účte Xiaomi India, novinky vrátane nových tenisiek budú predstavené už tento týždeň štvrtok 26.8. Z krátkeho promo videa by sme mohli hádať, že tenisky prinešú ľahký dizajn a pohodlné nosenie, či už na denné nosenie alebo cvičenie.

Okrem toho zostávajú ostatné charakteristiky neznáme, aj keď, ako sme už povedali, môžu vychádzať z populárneho dizajnu ako mali Xiaomi Mi Sports Shoes 3.

Mijia Sneakers 5

Je dôležité povedať, že Xiaomi má v oblasti obuvi už pomerne veľké skúsenosti. Ak sa pozrieme na poslednú verziu Mijia tenisiek, tak tie zaznamenali obrovské predaje na populárnych eshopoch Banggood alebo Aliexpress. Sme veľmi zvedaví, v akej cenovke sa táto novinka bude pohybovať, pretože vieme, že Xiaomi vyniká produktami, ktore majú skvelý pomer cena a kvalita. A čo ty, máš už nejaké tie teniky od Xiaomi?

zdroj: Xiaomiadictos