Po viac ako roku sa Xiaomi rozhodlo predstaviť konečne svoj nový Xiaomi Mi MIx Fold, medzi ktorými budeš môcť nájsť aj skvelý Xiaomi Mi Mix 4.

Aj keď jeho oficiálna certifikácia ešte nie je potvrdená, po sieťach začali kolovať nové rendery. Tie ti umožnia vidieť, aký prekvapivý dizajn by Xiaomi Mi Mix 4 mohol mať.

Ako môžeš vidieť nižšie, tieto nové (neoficiálne) renderypredstavujú smartphone, ktorého obrazovka je najdynamickejším prvkom. Rovnako môžeš postrehnúť, že sa z obrazovky vytratila selfie kamera. Nezmizla ale úplne. Tá by sa mala stať súčasťou obrazovky, čo by bolo zároveň prvý Xiaomi model, ktorý by touto technológiu disponoval.

Xiaomi Mi Mix 4

Podľa Ice Universe, ktorý tieto rendery zverejnil, tvrdí, že Xiaomi Mi Mix 4 takmer s istotou príde so selfie kamerou pod obrazovku. Nechýbali by ani zakrivené hrany, ktoré by podčiarkli veľmi prémiový vzhľad.

Podľa nášho názoru, by sa práve takto snažil nový Xiaomi Mi Mix 4 konkurovať novým smartfónom. Podobnú ideu má aj samotný iPhone 13 Pro Max, ktorý má vstúpiť na trh s fotoaparátom pod obrazovkou, čím by sa zbavil obrovského výrezu, ktorý je charakteristický pre Apple mobily.

Chceli by sme ešte raz podčiarknuť, že sa zatiaľ jedná iba o neoficiálne rendery, ktoré nemusia odrážať to, aký bude nový Xiaomi Mi Mix 4. Musíme však uznať, že práve vyššie spomínané nové dizajnérske línie uvidíme sú veľmi populárne. Sme si preto istí, že podobné prvky budeme môcť čoskoro vidieť u Xiaomi alebo iných ďalších značiek.