LAOTIE ES18 je pravdepodobne najlepšia kolobežka do 1000€ na trhu. A prečo? Ponúkne ti enormnný výkon, zlepšenú batériu s dojazdom aj 100km (za určitých podmienok) a perfektný pocit z jazdenia bez ohľadu na terén.

Najlepšia cena vôbec pre Laotie es18

Aktuálne ju kúpiš za skvelú cenu na overenom čínskom eshope Banggood. My ti prinášame jedinečný kupón, ktorý cenu tejto kolobežky zníži na 908 €. Doručenie kolobežky trvá približne 60-90 dní avšak určite nebudeš platiť colné poplatky, máme to mnoho násobne overené.

LAOTIE ES18 len za 908 EUR ✅

KUPÓN: lOwcYchiNeS18
ODKAZ: https://www.banggood.com/custlink/3KDEaRuiiZ
ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Enormný výkon v oboch kolesách

V každom kolese sa nachádza motor s maximálnym výkonom až 2800W. Vďaka takémuto výkonu sa maximálna rýchlosť tejto kolobežky môže pohybovať aj viac ako 85km/h.

Vďaka celkovému výkonu až 5600W zvládne táto elektrická kolobežka sklon aj 50 stupňov. Ak je pre teba takýto výkon príliš veľa, tak sa pozri na túto alternatívu v podobe Laotie ES10.

Laotie es18P motor

Laotie ES18 ma predovšetkým vylepšenú batériu

Táto batéria je vybavená novšími článkami typu 18650 60V, ktoré nesú celkovú kapacitu 31,2Ah. Za určitých okolností (váha jazca cca 70kg, rovinatý terén a jazda v ECO mode) by mohol byť dojazd tejto kolobežke aj viac ako 90km. A to už je naozaj skvelé pre kolobežku s cenou pod 1000€.

Laotie ES18

POZRI SA NA NAŠU RECENZIU LAOTIE ES18

Kvalitná hliníková konštrukcia a robustný rám

Vďaka kvalitnej konštrukcii z hliníka a kovu, dokáže táto elektrická kolobežka uniešť záťaž až 200kg. Ani pri jazdení s DUAL motorom aj pri ťažšom jazcovi, tejto kolobežke nebude robiť podať kvalitný výkon. Bonusom je aj kvalitné prevedenie sklápacieho mechanizmu ako aj sklápanie riadidiel. Vďaka tomu bude pre teba transport kolobežky omnoho jednoduchší.

Laotie es18 zaťaženie

Kvalitné a nastaviteľné odprúženie

Výhodou tejto elektrickej kolobežky je nastavenie predného aj zadného tlmiča. Či už preferuješ tvrdšie alebo mäkkšie pruženie, môžeš si to jednoducho nastaviť. Ďalším benefitom pre teba môže byť aj to, že tieto tlmiče vieš celkom jednoducho vymeniť za kvalitnejšie alebo tvrdšie/mäkkšie.

Laotie ES18

Dvojitý systém brzdenia u Laotie ES18 je bezpečný

Čo to vlastne znamená? V prvom rade Laotie ES18 obsahuje kvalitné hydraulické brzdy, ktoré najmä pri vyšších rýchlostiach oceníš. Dokážeš aj veľmi efektne nastaviť sili brzdenia. Okrem hydraulických bŕzd, tu máme aj elektronickú brzdu, kde tiež vieš nastaviť intenzitu brzdenia.

Dvojitý systém brzdenia u Laotie ES18P je bezpečný

Svetlá a smerovky pre tvojú bezpečnosť

Kolobežka disponuje naozaj kvalitnými prednými svetlometmi, ktoré dokážu osvetľovať až do niekoľko stoviek metrov. Okrem nich, na zadnom kolese nájdeš pre bezpečnosť určite dôležité smerovky, škoda len, že ich výrobca nepoužil aj vpredu. Okrem smeroviek nájdeš vzdau aj brzdové svetlá, ktoré svietia načerveno.

Svetlá a smerovky pre tvojú bezpečnosť

Vstavaný SMART displej zobrazuje dôležité funkcie

Displej ti ukáže, okrem rýchlosti, aj ako dlho trvá tvoj výlet, aktuálne prejdené kilometre ako aj celkovú prejdenú vzdialenosť na elektrickej kolobežke. Displej v ľavej časti (kde sa vkladá aj kľúč) znázorňuje počet voltov a teda v akom stave je batéria, toto je dôležitý údaj kolobežka sa vybíja približne pri 50,5V. Displej v pravej časti ma ešte jednú zauímavú funkciu, že zo spodnej strany je možnosť pripojiť USB kábel a teda pomocou kolobežky dokážeš nabíjať svoj smartfón 🙂

Laotie ES18 test na snehu