Kompaktné elektrické kolobežky su viac a viac populárne. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 je vylepšenou verziou už populárnej kolobežky s dobrým dojazdom a teraz hlavne cenou.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 kúpiš megavýhodne

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pre teba pripravili jedinečný kupón na túto populárnu kolobežku. Aktuálne M365 PRO 2 kúpiš len za 406 EUR. Dodanie z EU skladu potrvá približne do 3-7 pracovných dní.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 na EU sklade len za 406 EUR ✅

✂️ kupón: BGP2SAM8
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/KDmYFUiMff
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Obľúbená kompaktná elektrická kolobežka s dobrým dojazdom

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 je pokračovaním úspešných a veľmi dobre predávaných koolobežiek od Xiaomi. Táto verzia ponúkne skvelý dojazd vďaka 474Wh a 12,8 Ah batérií a to až do 45km.

Kolobežka diponuje brushless (bezkartáčkovým) motorom, ktorý je tzv. bezúdržbový. Výkon tohto motora je 300W a v „peaku“ (maximálny výkon) dokáže ponúknuť až 600W a tým zvládnuť aj 20 stupňové stúpanie.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 váži 14,2Kg a dosahuje maximálnu rýchlsoť do 25 km/h. Obsahuje aj tri jazdné režimi, ktorými si svoju jazdu prispôsobiš. Stav batérie, rýchlosť a ostatné dôležité údaje sa ti zobrazujú na prehľadnom displeji na riadidlách kolobežky.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Novinkou oproti prechadzajúcej verzii tejto kolobežky sú aj výraznejšie reflexné prvky. Tie určite pomáhajú k bezpečnejšej premávke.