Ak hľadáš kolobežku so slušným výkonom, priateľnou cenou a tvojou podmienkou je aj sedadlo, tak potom Laotie ES8 je kolobežka práve pre teba. Disponuje zadným 500W motorom batériou 15,6Ah a veľmi dobre odprúženou konštrukciou. Je až ťažké uveriť, že táto kolobežka stojí menej než 500 eur.

Laotie ES8

Skvelá ponuka na Laotie ES8 práve na EU sklade Banggoodu

Na populárnom Banggood sme našli Laotie ES8 vo výbornej promo cene a dokonca aj na EU sklade. Práve teraz ju kúpiš len za 499 eur s dodaním do 2-7 dní. S nákupom dlho neotáľaj, pretože počet dostupných kusov môže byť obmedzený.

Laotie ES8 na EU sklade len za 499 eur

odkaz: https://www.banggood.com/custlink/vGvyaOoV5S
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

500W výkon v zadnom kolese

Laotie ES8 disponuje kvalitným 500W bezkartáčkovým (brushless) motorom, ktorý zvládne aj mierné 15% stúpanie v meste bez zaváhania. Maximálna rýchlosť po odblokovaní môže dosiahnúť až 45 km/h, čo je na mestské jazdenie naoza fajn.

Laotie ES8

Batéria, ktorá zvládne aj 50 kilometrový dojazd

Kapacita batérie je pri tejto Laotie elektrickej kolobežke 15,6Ah pri 48V napätí. Za určitých podmienok tu je možné dosiahnúť dojazd do 55 kilometrov. Tejto kolobežke nechýba aj tempomat, ktorý využiješ pri dlhších jadzdách. V balení výrobca pribalil 2A nabíjačku s EU koncovkou, a samotná kolobežka sa bude nabíjať 7-8 hodín.

Laotie ES8

Odolné telo

Dobré odprúženie, ktoré tlmí nárazy je mimoriadne dôležité aby sa zaistil komfort z jazdy. Laotie ES8 má v podstate až tri odpruženia. Okrem samotných kolies nájdeme odprúženie aj priamo na sedadle, čo zvyšuje príjemný zážitok zo samotnej jazdy. Samozrejme, pokiaľ nechceš používať sedadlo, tak to sa dá veľmi rýchlo odmontovať. Maximálna nosnosť kolobežky je 120kg.

Laotie ES8

Práve v týchto dňoch Laotie ES8 testujeme. Na reálnych fotkách vyzerá naoza dobre a jazdné vlasnosti sú na kolobežku do 500 eur naozaj dobré. Uvidíme po ďalšom testovaní.