Elektrické kolobežky sú bezpochyby veľmi populárne. Spoločnosť Laotie už pozná takmer každý a vie, že ponúka širokú škálu kolobežiek. Laotie Ti30 Roadster by ale mohla byť bestsellerom. Ponúkne naozaj dobré výkonnostné parametre v relatívne kompaktnom tele. Komu by sa ale málilo tak tu máme vykonnejšie kolobežky ako Laotie Ti30 či ES19 s väčším dojazdom aj výkonom.

Laotie Ti30 Roadster

Práve teraz špeciálna ponuka na EU sklade populárneho eshpu Banggood

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pre teba pripravili špeciálny kupón. Vďaka tomu môžeš objednať Laotie Ti30 Roadster iba za 1091 eur na poľskom sklade. Doba doručenia je do 2-10 dní a nezaplatíš žiadné ďalšie poplatky navyše.

Laotie Ti30 Roadster na EU sklade len za 1091 eur

kupón: BGT30PLWH
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/mGmY4Bko0m
ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Nadštandartný výkon v oboch kolesách

V každom kolese sa nachádza motor s maximálnym výkonom až 1600W. Vďaka tomuto výkonu sa maximálna rýchlosť tejto kolobežky môže pohybovať aj na úrovni 70km/h. Banggood túto vylepšená verziu Laotie ES10 ponúka v prevedení s cestnými, ktoré sú pneumatické (obsahujú dušu).

Laotie Ti30 Roadster

Vďaka celkovému výkonu až 3200W zvládne táto elektrická kolobežka sklon aj 35 stupňov. Ak je pre teba takýto výkon príliš veľa, tak sa pozri na túto alternatívu v podobe Laotie ES18 Lite.

Vďaka dvom 25 ampérovým ovládačom má táto elektrická kolobežka úsporu na baterke a rovnako tak umožňuje lepšie ovládanie rýchlosti (predpokladáme nastaviteľný rozbeh/akceleráciu).

Laotie Ti30 Roadster

Laotie Ti30 Roadster disponuje veľkou batériou

Táto batéria je vybavená novšími článkami typu 21700 52V, ktoré nesú celkovú kapacitu 33,6 Ah. V praxi by to malo znamenať zlepšenie priemerného dojazdu približne o 10 až 30km.

Laotie Ti30 Roadster

Za určitých okolností (váha jazca cca 70kg, rovinatý terén a jazda v ECO mode) by mohol byť dojazd tejto kolobežke aj viac ako 90 km. A to už je naozaj skvelé pre kolobežku s cenou pod 1100€, a navyše na EU sklade. V balení sa nachádza aj dvojica EU nabíjačiek (predpokladáme výkon 2A pri každej nabíjačke).

Kvalitná hliníková konštrukcia

Vďaka kvalitnej konštrukcii z hliníka a kovu, dokáže táto elektrická kolobežka uniešť záťaž až 200kg. Ani pri jazdení s DUAL motorom aj pri ťažšom jazcovi, tejto kolobežke nebude robiť problém podať kvalitný výkon. Bonusom je aj kvalitné prevedenie sklápacieho mechanizmu ako aj sklápanie riadidiel. Vďaka tomu bude pre teba transport kolobežky omnoho jednoduchší.

Laotie Ti30 Roadster

Kvalitné hydraulické brzdy ZOOM

Pri elektrickej kolobežke, ktorá je schopná vyvynúť rýchlosť 50-70km/h sú dôležité kvalitné brzdy. Tie od spoločnosti ZOOM nájdeš aj na mimoriadne kvalitných kolobežkách ako je ZERO 11x.

Konečne smerovky vpredu aj vzadu

Laotie Ti30 Roadster disponuje naozaj kvalitnými prednými svetlometmi, ktoré dokážu osvetľovať až na niekoľko stoviek metrov. Okrem nich, na zadnom kolese ako aj na prednej vidlici nájdeš, pre bezpečnosť určite dôležité smerovky. Okrem smeroviek nájdeš vzadu aj brzdové svetlá, ktoré svietia načerveno a rovnako tak farebné LED pásy po oboch stranách kolobežky.

Laotie Ti30 Roadster

Vstavaný SMART displej zobrazuje dôležité funkcie

Displej v ľavej časti (kde sa vkladá aj kľúč) znázorňuje počet voltov a teda v akom stave je batéria, toto je dôležitý údaj kolobežka sa vybíja približne pri 42V. Displej v pravej časti ma ešte jednú zauímavú funkciu, že zo spodnej strany je možnosť pripojiť USB kábel a teda pomocou kolobežky dokážeš nabíjať svoj smartfón.

Laotie Ti30 Roadster