Elektrické kolobežky s výkonom nad 5000W sme nazvali aj ako BEAST kolobežky. A teda kolobežky s extremným výkonom, ktoré trhajú asfalt. Laotie ES19 je nástupcom populárnej kolobežky Laotie ES18 s mnohými vylepšeniami, o ktorých sa dozvieš z nasledujúcich riadkov.

Laotie ES19

Laotie ES19 v špeciálnej cene na EU sklade

Túto BEAST kolobežku kúpiš na Banggoode v perfektnej úvodnej cene 1259 EUR na EU sklade. V tomto obchode nad 700 USD musíš platiť Paypalom, čo je však dobré, pretože paypal dobré chráni tvoju platbu ak by sa niečo pri prevoze stalo. Doprava je bez colných poplatkov do 2-10 dní!

Laotie ES19 kúpiš len za 1259 EUR ✅ namiesto pôvodných 1425 EUR

✂️ BG65a718
➡️ https://www.banggood.com/custlink/DD3y6uElAz
ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Enormný výkon v oboch kolesách

V každom kolese sa nachádza motor s maximálnym výkonom až 3000W. Vďaka tomuto výkonu sa maximálna rýchlosť tejto kolobežky môže pohybovať aj na úrovni 100km/h. Banggood túto vylepšená verziu Laotie ES18P ponúka v prevedení s cestnými, ktoré sú pneumatické (obsahujú dušu).

POZRI SA NA NAŠE PREDSTAVENIE TEJTO KOLOBEŽKY

POZRI SI RECENZIU NA LAOTIE ES19

Vďaka celkovému výkonu až 6000W zvládne táto elektrická kolobežka sklon aj 50 stupňov. Ak je pre teba takýto výkon príliš veľa, tak sa pozri na túto alternatívu v podobe Laotie ES18 Lite.

Vďaka dvom 45 ampérovým ovládačom má táto elektrická kolobežka úsporu na baterke a rovnako tak umožňuje lepšie ovládanie rýchlosti (predpokladáme nastaviteľný rozbeh/akceleráciu).

Laotie ES19 ma vylepšenú batériu

Táto batéria je vybavená novšími článkami typu 21700 60V, ktoré nesú celkovú kapacitu 38,4 Ah (Laotie ES19P verzia disponuje 33,6Ah batériou). V praxi by to malo znamenať zlepšenie priemerného dojazdu približne o 10 až 30km.

Za určitých okolností (váha jazca cca 70kg, rovinatý terén a jazda v ECO mode) by mohol byť dojazd tejto kolobežke aj viac ako 120km. A to už je naozaj skvelé pre kolobežku s cenou pod 1200€. V balení sa nachádza aj dvojica EU nabíjačiek (predpokladáme výkon 2A pri každej nabíjačke).

Laotie ES19

Kvalitná hliníková konštrukcia a tlmič riadenia

Vďaka kvalitnej konštrukcii z hliníka a kovu, dokáže táto elektrická kolobežka uniešť záťaž až 200kg. Ani pri jazdení s DUAL motorom aj pri ťažšom jazcovi, tejto kolobežke nebude robiť podať kvalitný výkon. Bonusom je aj kvalitné prevedenie sklápacieho mechanizmu ako aj sklápanie riadidiel. Vďaka tomu bude pre teba transport kolobežky omnoho jednoduchší.

Laotie ES19

Kvalitné hydraulické brzdy ZOOM

Pri elektrickej kolobežke, ktorá je schopná vyvynúť rýchlosť 90-100km/h sú dôležité kvalitné brzdy. Tie od spoločnosti ZOOM nájdeš aj na mimoriadne kvalitných kolobežkách ako je ZERO 11x.

Konečne aj tlmič riadnia

Veľa kolobežiek s „C“ úchytom prednej vydlice má problém s kmitaním (tancovanie/wobbling) kolobežky. Šikovní inžinieri z Číny na to v tomto prípade mysleli a už v „sériovke“ nainštalovali tlmič riadenia. Vďaka tejto šikovnej vecičke budeš mať túto kolobežku neustále pod kontrolou.

Laotie ES19

Šíroké cestné gumy

Výrobca pre Laotie ES19 pripravil široké 4,5″ (11,4cm) kolesá vo veľkosti 10″. To by mohlo (a malo) zabezpečiť komfortnú jazdu takmer za každych podmienok.

Svetlá a smerovky pre tvojú bezpečnosť

Kolobežka disponuje naozaj kvalitnými prednými svetlometmi, ktoré dokážu osvetľovať až na niekoľko stoviek metrov. Okrem nich, na zadnom kolese nájdeš pre bezpečnosť určite dôležité smerovky, škoda len, že ich výrobca nepoužil aj vpredu. Okrem smeroviek nájdeš vzdau aj brzdové svetlá, ktoré svietia načerveno a rovnako tak farebné LED pásy po oboch stranách kolobežky.

Vstavaný SMART displej zobrazuje dôležité funkcie

Tento displej v Laotie ES19 je iný, ako sme pri ostatných elektrických kolobežkách u tohto výrobcu zvyknutí. Dúfame, že ponúkne aj lepšie a vhodnejšie nastavenie rozbehu/akcelerácie. Displej ti ukáže, okrem rýchlosti, aj ako dlho trvá tvoj výlet, aktuálne prejdené kilometre ako aj celkovú prejdenú vzdialenosť na elektrickej kolobežke.

Displej v ľavej časti (kde sa vkladá aj kľúč) znázorňuje počet voltov a teda v akom stave je batéria, toto je dôležitý údaj kolobežka sa vybíja približne pri 50,5V. Displej v pravej časti ma ešte jednú zauímavú funkciu, že zo spodnej strany je možnosť pripojiť USB kábel a teda pomocou kolobežky dokážeš nabíjať svoj smartfón 🙂