Xiaomi nás opäť prekvapilo novým produktom na svojej crowfundingovej stránke Youpin. Tentokrát je to nový kuchynský robot OCOOKER, ktorý vyniká až 21 rôznymi kuchynskými nástrojmi.


Konkrétne ide kuchynský robot OCOOKER, s príjemným, tradičným dizajnom. Vyniká rozmermi, ktoré sú 355 x 244 x 365 mm a celkovou váhou 7,4 kg.
Jeho výkon predstavuje 1 500 W. V hornej časti nájdeš 2,2 litrový priestor na prípravu všetkých druhov jedál. Xiaomi navyše pridalo farebnú dotykovú obrazovku, z ktorej získaš prístup k všetkým druhom receptov.

Ako veľkú novinku, ktorou ťa tento nový kuchynský robot určite poteší je možnosť až 21 rôznych nástrojov používania. Nájdeš medzi nimi odšťavovač, šľahač, hrniec, či dlhú metlu.
Samozrejmosťou je aj čepeľ z nehrdzavejúcej ocele 304 a reguláciu teploty, ktorá ti umožní pripraviť jedlo za studena alebo pri teplotách od 34 do 120 ° C.

Medzi jeho doplnkami môžeš nájsť najrôznejšie prvky na prípravu jedla. Okrem toho má inteligentné ovládanie priamo z tvojho smartphonu, aby si mal ľahší prístup k receptom a ich režimom.

Cena a dostupnosť

Cena tohto nového kuchynského robota OCOOKER je 3 999 juanov, čo v prepočte približne 505 Eur. Momentálne sa bude predávať iba na stránke Xiaomi, aj keď je veľmi pravdepodobné že ho do ponuky čoskoro zaradí aj AliExpress, Banggood alebo iné eshopy.