Pod svojou podznačkou Xiaomi HUOHOU vyrába nože s kvlaitnej ocele, ktoré sú teraz dostupné v peknej sade. Tá obsahuje aj podstavec v čiernej farbe a práve na túto sadu máme výborný kupón.

Výborná cena na EU sklade

V spolupráci s overeným eshopom Banggood sme preteba pripravili zaujímavý kupón na túto zaujímavú sadu nožov Xiaomi HUOHOU práve na EU sklade. Cena je len 47 EUR a dodanie do 3-7 pracovných dní.

Xiaomi HUOHOU

Sada nožov Xiaomi HUOHOU na EU sklade len za 47 EUR ✅

✂️ KUPÓN: BGDEFR630
➡️ ODKAZ: https://www.banggood.com/custlink/vD3dHbrWn8
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Štvorica nožov + minimalistický stojan

V tejto sade nožov Xiaomi HUOHOU nájdeš kuchynský nôž (307mm), nôž na ovocie (190mm), Santoku nôž (298mm), univerzálný nôž (241mm) a štýlový stojan v rozmere 115 x 69 x 198mm.

Xiaomi HUOHOU

Vyberajte nože aj podľa HRC teda stupňov tvrdosti podľa Rockwella. Čím je oceľ tvrdšia, tým horšie ide nôž naostriť, čepeľ je krehšia, ale zároveň má dlhšiu životnosť. Tvrdosť kvalitných kuchynský nožov by mala byť v rozpätí 52 až 56 HRC. Japonské nože z damascenskej ocele majú cez 60 HRC a moderné nožiarske ocele dosahujú aj 64 až 68 HRC.

Nože Xiaomi HUOHOU disponujú oceľou tvrdou ekvivalentu HRC 55, čo už je slušne tvrdá oceľ a čepeľ je veľmi ostrá.