Banggood je jeden z najpopulárnejších čínskych eshopov s dobrými produktmi a za skvelé ceny. Minulý rok mal tento eshop aj možnosť filtrovať na svojej stránke Európsky sklad, no táto ponuka teraz vypadla. Podarilo sa nám však vypátrať ako sa k tejto ponuke dostať.

Európsky sklad pod názvom „one week delivery“

Aktuálne zverejnil eshop Banggood podstránku „one week delivery“ kde sú nahromadené všetky produkty na európskom sklade. Nie je však možné vyfiltrovať veci podľa kategórie alebo skladu, čo je škoda.

Európsky sklad pod názvom „one week delivery“

➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/3K3E5PkBEL
Ak plánuješ niečo objednať z Banggood nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest
Európsky sklad na Banggood

Ak však potrebuješ pozrieť, akú ma Banggood konkrétnu pre Európsky sklad, tak to zatiaľ nevyfiltruje. Už komunikujeme so zástupcami eshopu aby naspäť zákazníkom umožnili vyhľadávanie produktov na EU skladoch, rovnako aj vyhľadanie konkrétneho skladu. Pevne veríme, že naše prosby vypočujú a ty si budeš môcť nájsť skvelý produkt za dobré peniaze a s rýchlym dodaním.

Prichádzajú mega veľké výpredaje 11.11

V posledných rokoch sme si zvykli, že november (listopad) je mesiac ohromných zliav a výpredajov. Inak tomu nebude ani tento rok a populárne čínske eshopy ako Aliexpress alebo Banggood pripravujú mega veľké výpredaje. Pevne veríme, že množstvo zľavnených produktov bude pripadať na Európsky sklad.

Prichádzajú mega veľké výpredaje 11.11

Rozhodne nezabudni sledovaš našu web stránku a náš facebook, pretože čoskoro prinesieme veľkú súťaž o množstvo cien pri príležitosti týchto výpredajov.