Portfólio robotických vysávačov podznačky Xiaomi sa rozšírilo o nový model Dreame Bot L10 Pro. Tento model má na rozdiel od iných vysávačov vylepšenú technológiu High Precision 3D, navigáciu LDS, algoritmus SLAM a enormný výkon až 4000Pa. Nechýba ani samotné prepojenie pomocou aplikácie Mi Home.

Dreame Bot L10 Pro

Dreame Bot L10 Pro v špeciálnej kupónovej cene na EU sklade

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pripravili pre teba unikátny kupón. Vďaka nemu ušetríš a tento vysávač môžeš objednať len za 278 Eur na EU sklade. Doručenie je zadarmo a bez akýchkoľvek poplatkov navyše. Kuriér ti to dovezie do 2-5 prac. dní.

Dreame Bot L10 Pro len za 286 EUR na eu sklade

kupón: BGHU1059
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/3vvd4KO7YO
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Mimoriadny vysávač a mop v jednom

O bezchybný vzhľad tvojej podlahy sa Dreame Bot L10 Pro postará vďaka 4-stupňovému programu čistenia. Takýto systém zachytí akýkoľvek prach, vlasy či iné nečistoty a to na rôznych povrchoch podlahy.
Nechýba ani vynikajúca navigácia v priestore, prepojenie s appkou, či dlhší režim vysávania. Samotný sací výkon vysávača predstavuje 4000 Pa.

Dreame Bot L10 Pro

Aby bola tvoja podlaha dokonale čistá, môžeš zvoliť aj funkciu pomovania. Kapacita nádoby na prach predstavuje 570ml, pri vodnej nádržke je objem 270 ml.

Dreame Bot L10 Pro sa vďaka vylepšeniam dokáže efektívnejšie vyhnúť prekážkam a to s presnosťou 3D. V reálnom čase identifikuje prekážku, ktorej sa následne vyhne bez väčších problémov.

Inteligentnejšie čistenie, unikátne funkcie

Čo sa nám osobne veľmi páči sú samotné kefy vysávača, ktoré sú odolné proti zamotaniu. Kefový valec ja natoľko ohybný a flexibilný, že dokáže hlboko vyčistiť koberce, či chlpy tvojich maznáčikov bez toho, aby sa v konečnom dôsledku sám zamotal.

Rovnako musíme oceniť aj jeho funkciu detekcie nabíjania. Dreame Bot L10 Pro na plné nabitie dokáže vyčistiť plochu o výmere 250 m². Akonáhle je však jeho batéria slabá, otočí sa nabiť na presne taký čas, ktorý je potrebný na skončenie svojej práce. Bot L10 Pro si dokáže zapamätať na ktorom mieste skončil a musel sa ísť nabiť a presne od tohto miesta pokračuje potom ďalej v čistení.

Vysávač dokáže bez problémov zdolať 20 mm bariéry, venovať zvýšenú pozornosť čisteniu hrán, či skĺznuť aj pod ťažšie dostupné časti (napr. miesta pod skriňami či posteľou). Vďaka jeho senzorom rozozná zlomové časti tvojej domácnosti a tak sa nemusíš báť že by sa “spustil“ dole schodiskom ako Kevin na sánkach v Sám doma.

Dreame Bot L10 Pro

Palec hore dávame aj za funkciu inteligentného hlasového ovládania. Dreame Bot L10 Pro bude schopný prijímať tvoje hlasové ovládanie a čistenie tak budeš riadiť pomocou vášho “spoločného rozhovoru“ 

Na záver už len prezradíme, že ho určite oceníš ak máš doma zvieratá či malé deti. Dôvodom je najmä jeho päťvrstvový systém odhlučnenia, vďaka čomu dokáže tvoj domov upratať potichučky ale stále výkonne.