To, čo odlišuje bezdrôtový tyčový vysávač Jimmy H9 Pro od konkurencie, je dlhá doba prevádzky (až 80 minú)t a užívateľsky príjemný ergonomický dizajn. So 4 režimami vysávania a ďalším príslušenstvom v cene dôkladne vyčistíš každý kút svojho domova. A čo viac, vstavaný LED displej poskytne najdôležitejšie informácie o prevádzke zariadenia. Nezabudnime povedať, že značka Jimmy je súčasťou ekosystému Xiaomi.

Jimmy H9 Pro

Bezkáblový tyčový vysávač Jimmy H9 Pro s rýchlym dodaním z EU skladu

Vďaka našej spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pre teba pripravili špeciálny zľavový kupón. Vďaka nemu ušetríš a tento špičkový vysávač môžeš kúpiť len za 321 eur s dodaním do 2-7 dní.

Jimmy H9 Pro na EU sklade len za 321 eur

✂️ kupón: BGMH9CZPL
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/3D3y6QZPHB
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Špecifikácia Jimmy H9 Pro

ModelH9 Pro
Napätie28.8V
Menovitý výkon600W
Sací tlak25 000Pa
Prietok vzduchu1.35 m3/min.
Sací výkon200AW
MotorBezkartačkový motor
Prevádzkový čas s el. kefoupribližne. 15/25/60 min.
Prevádzkový čas bez el. kefypribližne. 17/30/80 min.
NabíjaniePribližne. 4-5h
Hluk82dB
Nádobka na odpad0.6l

Rýchlo vysáva nečistoty a prach

Patentovaná cyklónová technológia a 600 W bezkartáčový motor bežiaci až na 110 000 otáčkach za minútu zaručuje vynikajúci výkon vysávača. Sací výkon Jimmy H9 Pro dosahuje 200 AW, čo znamená, že zariadenie fantasticky zvládne aj tie najodolnejšie úlomky. Prach, drobky, vlasy – nič tomu nemôže uniknúť.

Jimmy H9 Pro

Až 4 režimy vysávania

V\brať si môžeš zo 4 dostupných režimov a upraviť tak H9 Pro podľa svojich predstáv. Eko režim bude najlepšie fungovať pre laminátové podlahy, zatiaľ čo turbo režim je ideálny na čistenie kobercov. Ak potrebuješ dôkladné čistenie obzvlášť náročných povrchov, tak potom zvolíš maximálny režim a ak zapneš automatický režim, vysávač rozpozná typ podlahy a automaticky vyberie príslušný sací výkon.

Jimmy H9 Pro

Kefa na všetky typy podláh

Jednou súčasťou sady je veľká podlahová kefa, ktorá dôkladne zoškrabne veľké ale aj najjemnejšie nečistoty. Vďaka starostlivo premyslenému designu sa chlpy v nej nezachytia – sú teda ideálne aj do domovov majiteľov domácich zvierat. V balení nájdeš aj prídavný valček, ktorého nylonové a gumové diely umožňujú dôkladné a efektívne čistenie kobercov.

Jimmy H9 Pro

Množstvo vymeniteľných kefiek pre viacnásobné využitie

Séria praktického príslušenstva zahrnutého v súprave umožňuje komplexne upratať dom alebo byt. Kefa 2 v 1 sa osvedčí pri čistení nábytku, zatiaľ čo mäkká kefa bude jemne zbierať nečistoty z povrchov náchylnejších na poškodenie. Pomocou štrbinovej kefy vysaješ priehlbiny v pohovkách a kreslách. A elektrická kefa na matrac pomôže eliminovať roztoče – čo robí z Jimmy H9 Pro skvelú voľbu aj pre alergikov.

Jimmy H9 Pro

Neuveriteľne odolná batéria

Vďaka vysokokapacitnej lítiovej batérii môže vysávač bežať na jedno nabitie až 80 minút v eko režime, až 30 minút v turbo režime alebo asi 17 minút v maximálnom režime. Jimmy H9 Pro môžeš nabíjať pomocou špeciálnej základne. Batériu je tiež možné vybrať a nabíjať samostatne pomocou špeciálnej nabíjačky. V prípade potreby sa dá aj vymeniť.

Jimmy H9 Pro

Dôležité informácie zobrazené na vstavanom displeji

Vstavaný displej zobrazuje všetky dôležité informácie od výkonu, cez úroveň nabitia batérie a stav filtra. Môžeš tiež vidieť, v akom režime sa H9 Pro práve nachádza. Toto praktické riešenie uľahčuje udržiavať zariadenie v dobrom stave a ešte lepšie si naplánovať vysávanie.

Jimmy H9 Pro

Hygienické vysávanie

Nádoba na odpad Jimmy H9 Pro má objem až 0,6 l, čo znamená, že ju netreba vyprázdňovať príliš často. Na odstránenie nahromadených odpadkov, stačí stlačiť tlačidlo – čím sa zníži tvoj kontakt s nečistotami. Nádobu, filter a kefu môžeš navyše umyť pod tečúcou vodou, čím predĺžiš ich životnosť.

Jimmy H9 Pro