Elektrické kolobežky od Laotie predavajúce sa na Banggode naberajú na popularite. Laotie L8S Pro je SEMI kolobežka, ktorí zvládne aj náročnejší terén, má mno LED svietenia, smerovky a kvalitné riadidlá.

Laotie L8S Pro

Laotie L8S Pro kúpiš výhodne vďaka nášmu kupónu.

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pripravili zaujímavú ponuku pre túto novinku. Vďaka kupónu táto elektrická kolobežka stojí len 754 EUR a doručenie je bez colných poplatkov približne do 50-80 dní.

Laotie L8S Pro len za 754 EUR ✅

✂️ LACNENAKUPYL8SPRO
➡️ https://www.banggood.com/custlink/GKKyZjdiPL
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest

Slušný výkon v každom kolese

V každom kolese sa nachádza motor s maximálnym výkonom až 1200W. Vďaka takémuto výkonu sa maximálna rýchlosť tejto kolobežky môže pohybovať do 60 km/h. Banggood t ponúka Laotie L8S Pro v prevedení s terénnymi gumami, ktoré sú bezdušové. Ak dostaneš defekt, ľahko dieru zalepíš knotovou sadou na defekty (používa sa aj pri autách).

L8S Pro je veľmi solídny upgrade kolobežky Laotie ES10. Ak zvažuješ medzi kolboežkami ES10, tak možno práve táto kolobežka by mohla byť lepšou alternatívou.

S veľkou 28,8 Ah batériou môžeš dosiahnúť maximálny dojazd až 100 km

Batéria v kolobežke Laotie L8S Pro má kapacitu až 28,6Ah 52V. To znamená že pri ideálnej váhe 65kg a rovnej ceste v bezvetrí môžeš dosiahnúť maximálny dojazd (v ECO móde) okolo 100 km ✅. To je samozrejme teoretický dojazd. V reálnych podmienkach cca 100 kg jazdec môže dosiahnúť dojazd 60-90 km.

S pribalenou 2A nabíjačkou, ktorá ma mimochodom EU adaptér budeš nabíjať túto kolobežku približne 8-10 hodín. L8S Pro disponuje 2 nabíjacími portmi, vďaka ktorým sa nabíjanie skráti na približne 5-6 hodín.

Laotie L8S Pro

Kvalitná hliníková konštrukcia a robustný rám

Kvalitná konštrukcia z hliníka a kovu dokáže uniešť záťaž až 150Kg. Ani pri jazdení s DUAL motorom aj pri ťažšom jazcovi, tejto kolobežke nebude robiť podať kvalitný výkon. Skvelou správou je aj bezproblémová jazda v stúpaní, a to až do 40°. Bonusom je aj kvalitné prevedenie sklápacieho mechanizmu ako aj sklápanie riadidiel. Vďaka tomu bude pre teba transport kolobežky omnoho jednoduchší.

Laotie L8S Pro

Pneumatické 10″ kolesá

Výrobca obúva túto elektrickú kolobežku 10″ terennými kolesami, čo z tejto kolobežky robí celkom slušný hybrid. Na jednej strane vhodná na asfalt, ale pokiaľ ti príde do cesty nespevnený terén, zvládne aj ten.

Laotie L8S Pro

Pohodlnú jazdu zabezpečí dobré odprúženie

Jazdu na Laotie L8S Pro si užiješ aj vďaka štvorici kvalitných pružín, ktoré sú umiestnené po dvoch kusoch na oboch kolesách predného kolesa. Práve vďaka nim sa ti bude jednoduchšie prekonávať menšie obrubníky alebo iné nerovnoosti na ceste. Vzadu nájdeš pružinový tlmič, podobný aky sa používa pri veľkých kolobežkách Laotie ES18 alebo Laotie Ti30.

Dvojitý systém brzdenia je u Laotie L8S Pro bezpečný

Čo to vlastne znamená? V prvom rade táto kolobežka obsahuje kvalitné hydraulické brzdy, ktoré najmä pri vyšších rýchlostiach oceníš. Dokážeš aj veľmi efektne nastaviť sili brzdenia. Okrem hydraulických bŕzd, tu máme aj elektronickú brzdu, kde tiež vieš nastaviť intenzitu brzdenia.

Laotie L8S Pro

Vstavaný SMART displej zobrazuje dôležité funkcie

Displej Laotie L8S Pro ti ukáže okrem rýchlosti, aj ako dlho trvá tvoj výlet, aktuálne prejdené kilometre ako aj celkovú prejdenú vzdialenosť na elektrickej kolobežke. Displej v ľavej časti (kde sa vkladá aj kľúč) znázorňuje počet voltov a teda v akom stave je batéria, toto je dôležitý údaj kolobežka sa vybíja približne pri 40,5V.

Displej v pravej časti ma ešte jednú zauímavú funkciu, že zo spodnej strany je možnosť pripojiť USB kábel a teda pomocou kolobežky dokážeš nabíjať svoj smartfón 🙂

LED Svetlá a poriadný klaksón sú kľúčom k tvojej bezpečnosti

Nad predným kolesom nájdeš zavesené kvalitné svietenie, ktoré dokáže osvetliť cestu bez problémov na niekoľko desiatok metrov. Po stránách má Laotie L8S Pro umiestnené farebné LED svietenie. Nad zadným blatníkom sa nachádza zadné svietenie, a smerovky na ktoré sa môžeš spoľahnúť.