LAOTIE ES18P je pravdepodobne najlepšia kolobežka do 1000€ na trhu. A prečo? Ponúkne ti enormnný výkon, zlepšenú batériu s dojazdom aj 100km (za určitých podmienok) a perfektný pocit z jazdenia bez ohľadu na terén

Aktuálne ju kúpiš za skvelú cenu na overenom čínskom eshope Banggood. My ti prinášame jedinečný kupón, ktorý cenu tejto kolobežky zníži na 934 €. Doručenie kolobežky trvá približne 35-50 dní avšak určite nebudeš platiť colné poplatky, máme to mnoho násobne overené.

LAOTIE ES18P len za 934 EUR ✅ namiesto pôvodných 1053 EUR

✂️ kupón: BGES18PCN
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/3mmYPRKlyT
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest.

Enormný výkon v oboch kolesách

V každom kolese sa nachádza motor s maximálnym výkonom až 2800W. Vďaka takémuto výkonu sa maximálna rýchlosť tejto kolobežky môže pohybovať aj viac ako 85km/h. Banggood túto vylepšená verziu Laotie ES18P ponúka v prevedení s cestnými alebo terénnymi gumami., ktoré sú pneumatické (obsahujú dušu).

Vďaka celkovému výkonu až 5600W zvládne táto elektrická kolobežka sklon aj 50 stupňov. Ak je pre teba takýto výkon príliš veľa, tak sa pozri na túto alternatívu v podobe Laotie ES10.

Laotie es18P motor

Laotie ES18P ma predovšetkým vylepšenú batériu

Táto batéria je vybavená novšími článkami typu 21700 60V, ktoré nesú celkovú kapacitu 33,6Ah (pôvodná verzia disponuje 31,2Ah batériou). V praxi by to malo znamenať zlepšenie priemerného dojazdu približne o 10km. Za určitých okolností (váha jazca cca 70kg, rovinatý terén a jazda v ECO mode) by mohol byť dojazd tejto kolobežke aj viac ako 100km. A to už je naozaj skvelé pre kolobežku s cenou pod 1000€.

LAOTIE ES18P batéria

POZRI SA NA NAŠU RECENZIU LAOTIE ES18

Kvalitná hliníková konštrukcia a robustný rám

Vďaka kvalitnej konštrukcii z hliníka a kovu, dokáže táto elektrická kolobežka uniešť záťaž až 200kg. Ani pri jazdení s DUAL motorom aj pri ťažšom jazcovi, tejto kolobežke nebude robiť podať kvalitný výkon. Bonusom je aj kvalitné prevedenie sklápacieho mechanizmu ako aj sklápanie riadidiel. Vďaka tomu bude pre teba transport kolobežky omnoho jednoduchší.

Laotie es18 zaťaženie

Kvalitné a nastaviteľné odprúženie

Výhodou tejto elektrickej kolobežky je nastavenie predného aj zadného tlmiča. Či už preferuješ tvrdšie alebo mäkkšie pruženie, môžeš si to jednoducho nastaviť. Ďalším benefitom pre teba môže byť aj to, že tieto tlmiče vieš celkom jednoducho vymeniť za kvalitnejšie alebo tvrdšie/mäkkšie.

Dvojitý systém brzdenia u Laotie ES18P je bezpečný

Čo to vlastne znamená? V prvom rade táto kolobežka obsahuje kvalitné hydraulické brzdy, ktoré najmä pri vyšších rýchlostiach oceníš. Dokážeš aj veľmi efektne nastaviť sili brzdenia. Okrem hydraulických bŕzd, tu máme aj elektronickú brzdu, kde tiež vieš nastaviť intenzitu brzdenia.

Dvojitý systém brzdenia u Laotie ES18P je bezpečný

Svetlá a smerovky pre tvojú bezpečnosť

Kolobežka disponuje naozaj kvalitnými prednými svetlometmi, ktoré dokážu osvetľovať až do niekoľko stoviek metrov. Okrem nich, na zadnom kolese nájdeš pre bezpečnosť určite dôležité smerovky, škoda len, že ich výrobca nepoužil aj vpredu. Okrem smeroviek nájdeš vzdau aj brzdové svetlá, ktoré svietia načerveno.

Svetlá a smerovky pre tvojú bezpečnosť

Vstavaný SMART displej zobrazuje dôležité funkcie

Displej ti ukáže, okrem rýchlosti, aj ako dlho trvá tvoj výlet, aktuálne prejdené kilometre ako aj celkovú prejdenú vzdialenosť na elektrickej kolobežke. Displej v ľavej časti (kde sa vkladá aj kľúč) znázorňuje počet voltov a teda v akom stave je batéria, toto je dôležitý údaj kolobežka sa vybíja približne pri 50,5V. Displej v pravej časti ma ešte jednú zauímavú funkciu, že zo spodnej strany je možnosť pripojiť USB kábel a teda pomocou kolobežky dokážeš nabíjať svoj smartfón 🙂

134 Replies to “LAOTIE ES18P je vylepšená beštiálna kolobežka z Číny, VÝBORNÁ CENA LEN 934 EUR 🔥”

 1. [url=http://www.curtsy.jp title=dvd 通販 新品]dvd 通販 新品[/url] [url=http://www.curtsy.jp title=dvd 通販 安い]dvd 通販 安い[/url] [url=http://www.curtsy.jp title=dvd 通販サイト]dvd 通販サイト[/url] [url=http://www.curtsy.jp title=DVD買取]DVD買取[/url] [url=http://www.curtsy.jp title=dvd 通販 激安]dvd 通販 激安[/url] [url=http://www.curtsy.jp title=nhk dvd 購入]nhk dvd 購入[/url] [url=http://www.curtsy.jp title=アニメ dvd 安く買う]アニメ dvd 安く買う[/url] [url=http://www.curtsy.jp title=ドラマdvd 人気]ドラマdvd 人気 [/url] [url=http://www.curtsy.jp title=dvd 海賊版]dvd 海賊版[/url]

 2. Годнота спасибо
  _________________
  [URL=https://stavki.casinox3a0.site/8226/]бк фонбет для айфона[/URL]

 3. Полноценное продвижение сайтов в ТОП 10 по Москве и России от [url=https://seo-bro.ru/]https://seo-bro.ru/[/url] (https://seo-bro.ru/) – Услуги по раскрутке сайтов в Яндекс, Google от частного SEO специалиста с кейсами!

  [url=https://seo-bro.ru/]Продвижение сайта цена за месяц[/url] по низким ценам!

 4. Нужна помощь, где! можно заказать автоэвакуатор в Москве?

  Однозначно стоит здесь [url=https://assistance174.ru/]https://assistance174.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы по Москве и московской области!

  [url=https://assistance174.ru/]Услуги эвакуатора в москве и московской области[/url] по низким ценам!

 5. Где можно заказать эвакуатор в Москве?

  Однозначно стоит здесь [url=https://evakuatornahabino.ru/]https://evakuatornahabino.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы по Москве и московской области!

  [url=https://evakuatornahabino.ru/]Эвакуатор недорого в москве и московской области цена вызвать[/url] по низким ценам!

 6. Нужна помощь, где! можно заказать автоэвакуатор в Москве?

  Однозначно стоит здесь [url=https://balashiha-evakuator.ru/]https://balashiha-evakuator.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы по Москве и московской области!

  [url=https://balashiha-evakuator.ru/]Эвакуатор в пушкино московской области цены[/url] по низким ценам!

 7. Подскажите, где можно заказать автоэвакуатор в Москве?

  Здесь точно можно [url=https://evakuator-tatarstan.ru/]https://evakuator-tatarstan.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы по Москве и московской области!

  [url=https://evakuator-tatarstan.ru/]Заказать эвакуатор недорого цены в москве[/url] по низким ценам!

 8. Подскажите, где можно заказать эвакуатор в Москве?

  Уверен, что здесь можно [url=https://ivakuator-podolsk.ru/]https://ivakuator-podolsk.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы по Москве и московской области!

  [url=https://ivakuator-podolsk.ru/]Эвакуатор обратный звонок готовы помочь[/url] по низким ценам!

 9. Нужна помощь, где! можно заказать эвакуатор в Москве?

  Здесь можно [url=https://evacuator-2000.ru/]https://evacuator-2000.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы!

  [url=https://evacuator-2000.ru/]эвакуатор заказать недорого цена москва и московская область[/url]

 10. Где можно заказать эвакуатор в Москве?

  Тут точно можно [url=https://superevakuator24.ru/]https://superevakuator24.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы по Москве и московской области!

  [url=https://superevakuator24.ru/]Заказать обратный звонок эвакуатор 24 7[/url] по низким ценам!

 11. Как можно заказать автоэвакуатор в Москве?

  Здесь можно [url=https://evacuator82.ru/]https://evacuator82.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы по Москве и московской области!

  [url=https://evacuator82.ru/]Заказать эвакуатор недорого цены в москве[/url] по низким ценам!

 12. Нужен совет! Где можно заказать эвакуатор в Москве?

  Тут точно [url=https://evakuatoronline.ru/]https://evakuatoronline.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы!

  [url=https://evakuatoronline.ru/]Эвакуатор заказ в москве и московской области цены недорого[/url] по низким ценам!

 13. Как можно заказать эвакуатор в Москве?

  Однозначно стоит здесь [url=https://podolsk-evacuators.ru/]https://podolsk-evacuators.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы!

  [url=https://podolsk-evacuators.ru/]Стоимость эвакуатора в москве расчет стоимости[/url] по низким ценам!

 14. Как можно заказать автоэвакуатор в Москве?

  Вы можете [url=https://evakuator133.ru/]https://evakuator133.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы!

  [url=https://evakuator133.ru/]Заказать эвакуатор в москве недорого в вао[/url] по низким ценам!

 15. Подскажите, где можно заказать автоэвакуатор в Москве?

  Тут точно можно [url=https://evacuator495.ru/]https://evacuator495.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы по Москве и московской области!

  [url=https://evacuator495.ru/]Эвакуатор цена за 1 км межгород[/url] по низким ценам!

 16. Нужна помощь, где! можно заказать эвакуатор в Москве?

  Здесь точно можно [url=https://auto500.ru/]https://auto500.ru/[/url] заказать эвакуатор! У них большой паркинг машин и разнооразные тарифы по Москве и московской области!

  [url=https://auto500.ru/]Заказать эвакуатор в москве недорого в ювао[/url] по низким ценам!

 17. Подскажите, где можно отремонтировать робот-пылесос Ilife H50?

  Вы можете здесь [url=https://gallonbeer.ru/]https://gallonbeer.ru/[/url] отремонтировать Ваш вышедший из строя робот-пылесос!

  [url=https://gallonbeer.ru/]Ремонт роботов-пылесосов[/url] по низким ценам!

 18. Как можно отремонтировать робот-пылесос IROBOT ROOMBA?

  Вы можете здесь [url=https://kupitpylesos.ru/]https://kupitpylesos.ru/[/url](https://kupitpylesos.ru/) отремонтировать Ваш вышедший из строя робот-пылесос!

  [url=https://kupitpylesos.ru/]Ремонт робота пылесоса филипс[/url] по низким ценам!

 19. Нужен совет! Где можно отремонтировать робот-пылесос DEEBOT?

  Уверен, что здесь можно [url=https://irobot-tbk.ru/]https://irobot-tbk.ru/[/url] (https://irobot-tbk.ru/) отремонтировать Ваш поврежденный робот-пылесос!

  [url=https://irobot-tbk.ru/]Ремонт щетки робота пылесоса ilife v7s[/url] по низким ценам!

 20. Подскажите, где можно отремонтировать робот-пылесос NEATO?

  Здесь точно можно [url=https://next-remont.ru/]https://next-remont.ru/[/url] отремонтировать Ваш вышедший из строя робот-пылесос!

  [url=https://next-remont.ru/]Ремонт irobot в москве[/url] по низким ценам!

 21. Нужен совет! Где можно отремонтировать робот-пылесос GUTREND?

  Здесь точно можно [url=https://penza-remontsm.ru/]https://penza-remontsm.ru/[/url] отремонтировать Ваш вышедший из строя робот-пылесос!

  [url=https://penza-remontsm.ru/]Ремонт irobot roomba в москве[/url] по низким ценам!

 22. Нужен совет! Где можно отремонтировать робот-пылесос Ilife H50?

  Тут точно можно [url=https://iclebo-samara.ru/]https://iclebo-samara.ru/[/url] отремонтировать Ваш сломанный робот-пылесос!

  [url=https://iclebo-samara.ru/]Где починить робот пылесос[/url] по низким ценам!

 23. Нужна помощь, где! можно отремонтировать робот-пылесос POLARIS?

  Тут точно можно [url=https://sbt35.ru/]https://sbt35.ru/[/url] отремонтировать Ваш сломанный робот-пылесос!

  [url=https://sbt35.ru/]Ремонт роботов пылесосов ilife[/url] по низким ценам!

 24. Нужен совет! Где можно отремонтировать робот-пылесос MONEUAL?

  Уверен, что здесь можно [url=https://remont-nt.ru/]https://remont-nt.ru/[/url] отремонтировать Ваш сломанный робот-пылесос!

  [url=https://remont-nt.ru/]Ремонт роботов пылесосов lg в москве[/url] по низким ценам!

 25. [url=https://nn.service-centers.ru/s/6wzdb1mo6c084gg400gwooko0scw48]Robofixer.ru[/url] – низкие цены на ремонт роботов-пылесосов

 26. Помощь на дороге в Москве от службы автоэвакуаторов [url=https://g.page/Helpme73?share]https://g.page/Helpme73?share[/url]. Поможем в трудную минуту!

 27. Молодые [url=https://yandex.ru/profile/3860933812]аниматоры из SmileKids в Ульяновске[/url] с педагогическим образованием проведут незабываемый праздник для вашего малыша!

 28. Молодые [url=https://2gis.ru/ulyanovsk/firm/70000001047335530]аниматоры из SmileKids в Ульяновске[/url] с педагогическим образованием проведут незабываемый праздник для вашего малыша!

 29. I was curious if you ever thought of changing the page layout of your site? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or 2 pictures. Maybe you could space it out better?

 30. What you posted made a bunch of sense. However, consider this, what if you were to write
  a killer headline? I am not suggesting your information isn’t solid, however what if you
  added a post title that grabbed folk’s attention? I mean LAOTIE
  ES18P je vylepšená beštiálna kolobežka z Číny, VÝBORNÁ CENA LEN 934 EUR 🔥 is
  kinda boring. You should look at Yahoo’s front page and see
  how they create post titles to grab viewers to open the links.
  You might add a video or a related picture or two to grab people
  excited about what you’ve written. Just my opinion, it could
  make your posts a little bit more interesting.

 31. Leke Kremi Satışında Lider Firma hc.com.tr

  Cilt lekeleri, cilt tonu farklılıkları leke kremi gibi cildinizde oluşan herhangi
  bir leke için
  Hccare leke kremini deneyebilirsiniz iddalı bir marka olan bu firmanın tüm ürünleri güvenilir olduğu gibi leke kremi
  de güvenlidir.
  Leke kremi ; https://m2.tc/OZjV

 32. Very good blog! Do you have any suggestions for aspiring writers? I’m planning to start my own blog soon but I’m a little lost on everything. Would you recommend starting with a free platform like WordPress or go for a paid option? There are so many options out there that I’m totally confused .. Any recommendations? Appreciate it!

 33. Attractive section of content. I just stumbled upon your site
  and in accession capital to assert that I get actually enjoyed account your
  blog posts. Anyway I will be subscribing to your feeds and even I
  achievement you access consistently rapidly.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.