Pre všetkých milovníkov mestských kolobežiek máme skvelú správu. Xiaomi predstavilo novú elektrickú kolobežku Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition. Táto kolobežke v sebe kombinuje moderný a pohodlný spôsob jazdy po meste.

Nový model kombinuje dizajnové prvky od poprednej automobilovej spoločnosti Mercedes Benz s pokrokovým inžinierstvom elektrických kolobežiek Xiaomi. Nemusíš teda robiť žiadne kompromisy a môžeš si vychutnať spoľahlivú jazdy na štýlovej kolobežke s pútavými tmavomodrými prvkami. Veľmi pekný prvok je aj samotné označenie značky AMG v blízkosti zadného kolesa. Samozrejme, ide o rovnaký model ako je Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2, len v inej edícií.

Vďaka najlepšiemu výkonu vo svojej triede dokáže nová kolobežka jazdiť rýchlosťou 25 km/h. Na jedno nabitie má dojazd až skvelých 45 km.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition

Aj keď je dizajn rozhodujúci, bezpečnosť je prvoradá. Preto je tento nový model vybavený spoľahlivým systémom dvojitého brzdenia. Samozrejmosťou sú nafukovacie pneumatické kolesa pohlcujúce nárazy a zabudovaná obrazovka pre dokonalé ovládanie kolobežky.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition

Tento model Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 sa dá spoľahlivo zložiť a je teda veľmi spratný. Pokiaľ ťa Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition oslovil, od marca si ho budeš môcť kúpiť za približne 799,99 Eur.

zdroj: xiaomiadictos