BlitzWolf BW-GC6
 patrí do flotily hráčskych kresiel tohto výrobcu. A práve tento model bude pravdepodobne najvhodnejší aj pre tých ťažších hráčov. A to kvôli maximálnej nosnosti, ktorá je v tomto prípade až 250kg. Čo myslíš udrží ťa? Výrobca výrába tiež podobné hráčske kreslo s nosnosťou do 180Kg, a umožňuje naklápanie do 150°.

BlitzWolf BW-GC6

Hráčske kreslo BW-GC6 kúpiš mega výhodne na EU sklade

Značku Blitzwolf ako už iste vieš ponúka populárny eshop Banggood. V spolupráci s ním sme pripravili kupón na toto kreslo v cene 78,84 EUR. Doručenie je do do 7 pracovných dní.

BlitzWolf BW-GC6 na 🇪🇺 sklade len za 78 EUR ✅ z pôvodných 161 EUR ❌✂️kupón: BG7ddd4b
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/mKvy0Ctfng
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest

Príjemný material a ergonomický dizajn kresla

Ergonomický dizajn kresla s tzv. vysokým chrbtom dobre sadne aj vyšším alebo väčším hráčom. Maximalizuje pohodlie a PU (imitácia kože) je materiál odolný proti opotrebovaniu, priedušný, priateľský k pokožke a ľahko sa čistí. Na opieracej časti kresla nájdeme aj priedušnú sieťovinu, čo pomôže lepšie odvetrávať teplo.

Blitzwolf BW-GC6 disponuje jedným snímateľným vankúšikom pre podporu bedrovej chrbtice a druhy je fixný a slúži na príjemné opieranie hlavy.

Nastaviteľná výška sedadla a 150° natáčanie

Ľahko sa otáča s nastaviteľnou výškou sedadla 49 – 61 cm. Môžeš si prispôsobiť uhol podľa svojich preferencií. Nechýba aj naklápanie až do 150°, ktoré ti umožní príjemné zrelaxovanie.

Blitzwolf BW-GC6 vieš nastaviť natáčanie sedadla až do a 150°

Ľahko sa otáča s nastaviteľnou výškou sedadla 48 – 56 cm. Môžeš si prispôsobiť uhol podľa svojich preferencií. Nechýba aj naklápanie až do 150°, ktoré ti umožní príjemné zrelaxovanie.

Premeraj predtým než ho kúpiš.

Aj napriek celkom širokým rozmerom, je lepšie si premerať, či ti bude toto hráčske kreslo vyhovovať. Na sedacej časti sú sice po bokoch malé vystupujúce vankúšiky, ale tie by nemali prekážať ani širšej osobe. Rozmery nájdeš v obrázku.

Nosnosť až 250Kg!

Blitzwolf BW-GC6 je prvá herná stolička/kreslo (z Číny), ktoré má takúto nosnosť. Vačšinou je váha pri podobných kreslách do 150kg. Toto je síce aj jdrajhšie ale pravdepodobne aj jkvalitnejšie kreslo od výrobcu.

Nosnosť až 250Kg!

Ak je pre teba Blitzwolf BW-GC6 nekonfortné a mohutné, môžeš sa pozrieť na našu recenziu a článok na BLITZWOLF OC1. Je to kancelárska stolička, ktorá je naozaj veľmi pohodlná. Kúpiš ju len za 77€ na EU sklade.Pridať blok