Laotie Ti30 predstavuje kombináciu elektrických kolobežiek Boyueda a Laotie ES18 spojených do jednej kolobežky. Toto spojenie by mohlo byť to najlepšie, čo môžeš medzi čínskymi kolobežkami nájsť. Samozrejme ak sa bavíme v pomere cena=kvalita.

novinka Laotie Ti30

Veľmi dobrý kupón: bez colných poplatkov a na EU sklade

V spolupráci s obľúbeným eshopom Banggood sme pripravili špeciálnu promo cenu. Túto elektrickú kolobežku kúpiš len za 1242 EUR, čo je naozaj skvelá cena, keď si vezmeme, čo všetko táto kolobežka v sebe ukrýva. Doručenie je bez colných poplatkov približne do 3-10 pracovných dní.

LAOTIE Ti30 LEN ZA 1259 EUR✅ na EU sklade z pôvodných 1451 EUR

✂️kupón: LTTI302022SC
LINK: https://www.banggood.com/custlink/mvDhBHSjUW
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest

Pozri sa na našu recenziu

Enormný výkon v každom kolese

V každom kolese sa nachádza motor s maximálnym výkonom až 2800W. Vďaka takémuto výkonu sa maximálna rýchlosť tejto kolobežky môže pohybovať aj viac ako 85km/h. Banggood tento TANK Laotie Ti30 ponúka v prevedení s cestnými alebo terénnymi gumami, ktoré sú bezdušové. Ak dostaneš defekt, ľahko dieru zalepíš knotovou sadou na defekty (používa sa aj pri autách).

Vďaka celkovému výkonu až 5600W zvládne táto elektrická kolobežka sklon aj 50 stupňov. Ak je pre teba takýto výkon príliš veľa, tak sa pozri na túto alternatívu v podobe Laotie ES10.

Laotie Ti30 disponuje obrovskou batériou

Táto batéria je vybavená novšími článkami typu 21700 60V, ktoré nesú celkovú kapacitu až 38,6Ah. V praxi by to mohlo znamenať výborný dojazd. Za určitých okolností (váha jazca cca 70kg, rovinatý terén a jazda v ECO mode) by mohol byť dojazd tejto kolobežke aj viac ako 120km. A to už je naozaj skvelé pre kolobežku s cenou 1100€.

Výrobca v do balenia pribaľuje dokoncauž priamo EU nabíjačky, pravdepodobne každú s výkonom 3A. Takže už nemusíš riešiť otravné redukcie. Túto elektrickú kolobežku naštartuješ pomocou alarm kľuča a rovnako aj týmto diaľkovým ovládaním zabezpečíš kolobežku protu ukradnutiu. Nakoľko obsahuje aj alarm.

V balení nájdeš ešte veľmi užitočnú sadu náradia, ktorá je perfektná na cesty.

Kvalitná hliníková konštrukcia a robustný rám

Vďaka kvalitnej konštrukcii z hliníka a kovu, dokáže táto elektrická kolobežka uniešť záťaž až 200kg. Ani pri jazdení s DUAL motorom aj pri ťažšom jazcovi, tejto kolobežke nebude robiť podať kvalitný výkon. Bonusom je aj kvalitné prevedenie sklápacieho mechanizmu ako aj sklápanie riadidiel. Vďaka tomu bude pre teba transport kolobežky omnoho jednoduchší.

Dvojitý systém brzdenia 

Čo to vlastne znamená? V prvom rade táto kolobežka obsahuje kvalitné hydraulické brzdy, ktoré najmä pri vyšších rýchlostiach oceníš. Dokážeš aj veľmi efektne nastaviť silu brzdenia. Okrem hydraulických bŕzd, tu máme aj elektronickú brzdu, kde tiež vieš nastaviť intenzitu brzdenia.

Dvojitý systém brzdenia

Svetlá a smerovky pre tvojú bezpečnosť

Kolobežka disponuje naozaj kvalitnými prednými svetlometmi, ktoré dokážu osvetľovať až do niekoľko stoviek metrov. Okrem nich, na zadnom kolese nájdeš pre bezpečnosť určite dôležité smerovky, škoda len, že ich výrobca nepoužil aj vpredu. Okrem smeroviek nájdeš vzadu aj brzdové svetlá, ktoré svietia načerveno.

Svetlá a smerovky pre tvojú bezpečnosť

Vstavaný SMART displej zobrazuje dôležité funkcie

Displej ti ukáže, okrem rýchlosti, aj ako dlho trvá tvoj výlet, aktuálne prejdené kilometre ako aj celkovú prejdenú vzdialenosť na elektrickej kolobežke. Displej v pravej časti ma ešte jednú zaujímavú funkciu a to, že zo spodnej strany je možnosť pripojiť USB kábel a teda pomocou kolobežky dokážeš nabíjať svoj smartfón 🙂

Vstavaný SMART displej zobrazuje dôležité funkcie