Aj keď je okolo Xiaomi M11 ešte veľa tajomstiev, práve teraz sa môžeš pozrieť ako bude pravdepodobne vyzerať jeho unikátny displej a aj to, aké budú jeho dizajnové línie.

Po predstavení vlajkového procesoru od Qualcomm s označením Snapdragon 888 sa zdá byť príchod Xiaomi Mi 11 bližší ako kedykoľvek predtým. Aj keď sa povrávalo, že uvedenie príde až v prvých mesiacoch buducého roka, tak sa nám aj vďaka vyhláseniu informátorov podarilo zistiť , že nová vlajková loď Xiaomi bude čoskoro uvedená na trh.

Ako môžeš vidieť nižšie, tentokrát to bol ICE Universe, ktorý prostredníctvom Twitteru zavesil niečo, čo vyzerá ako predný displej modelu Xiaomi Mi 11. Sklo by malo mať krivku nielen na oboch stranách, ale aj na každej zo svojich štyroch strán.


Rovnako ICE Universe potvrdzuje, že Xiaomi Mi 11 bude predstavený na konci decembra, a nie na začiatku roka 2021, ako sme pri Xiaomi zvyknutí. Ako sme už spomenuli, práve Xiaomi Mi 11 sa stane prvým smartfónom ktorý prinesie nový Snapdragonu 888 .

Čo môžete čakať od nového Xiaomi Mi 11

Všetko nasvedčuje tomu, že Xiaomi Mi 11 vynikne okrem svojej rýchlej nabíjačky aj svojou obrazovkou. Podľa posledných získaných informácií bude nová vlajková loď Xiaomi obsahovať QHD displej, s 2K rozlíšením. Systém rýchleho nabíjania by mal byť minimálne 120 W a sadu fotoaparátov, ktoré sa budú môcť opäť umiestniť na prvej pozícii uznávaného rebríčka DxOMark.

Render Xiaomi Mi 11

Na druhú stranu však tieto vylepšenia spôsobia, že sa Xiaomi Mi 11 a najmä Xiaomi Mi 11 Pro dostanú do rovnakej cenovej kategórie ako predchádzajúca generácia alebo dokonca ešte vyššej. V tomto prípade by nebolo prekvapujúce, keby Xiaomi Mi 11 Pro prekročil hranicu 1 000 eur na globálnom trhu.
Samotné predstavovanie Xiaomi Mi 11 a Mi 11 Pro by malo postupne prebiehať počas celého tohto decembra. Je preto veľmi pravdepodobné, že kúpiť si ho budeš môcť už začiatkom roku 2021.

zdroj: xiaomiadictos