Nová inteligentná čistička vzduchu s označením BlitzWolf BW-AP2 je pokračovaním menšej čističky AP1 prináša aj rozšírené smart funkcie. Táto čistička je je veľmi dobrým kompromisom, ak nechceš investovať veľa peňazí, ale chceš mať potrebnú kvalitu a účinnosť. A vďaka mobilnej aplikácii ju ľahko prepojíš so svojím smartfónom a teraz je, navyše, aj veľmi tichá.

BlitzWolf BW-AP2

Mimoriadná cena vďaka kupónu

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pripravili pre teba jedinečnú cenu pre túto čističku vzduchu. Na EU sklade ju kúpiš len za 81 EUR s doručením do 3 – 7 pracovných dní.

BlitzWolf BW-AP2 na EU sklade len za 81 EUR

✂️ kupón: BGHU0968
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/D3Gy6tB2BB
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest
BlitzWolf BW-AP2

Samotná hlučnosť predstavuje len 34 dB s účinnosťou 500 m³/h. Dokáže odstrániť dym, prach, peľ či plesne. Vďaka týmto funkciám ju ocenia najmä alergici či ľudia, ktorý sú citliví na kvalitnejší vzduch.

BlitzWolf BW-AP2 má jedinečný dizajn

BlitzWolf BW-AP2 je krásna, minimalistická čistička vyrobená v neštandardnom valcovom tvare, v elegantnej bielej farbe. Navyše je veľmi spratná a v dome nezaberie veľmi veľa miesta. Hmotnosť predstavuje iba 7,5 kg s rozmery 300 x 300 x 715 mm. Rýchlosť vyčisteného vzduchu CADR je na úrovni až 500 m3/h. Samotný výkon predstavuje 65 W a nerobí jej problém vyčistiť plochu 35 – 60 m2.

Užitočný Filter 3 v 1

BlitzWolf BW-AP2 disponuje filtrom 3 v 1. Ten má tvar valca a má niekoľko vrtiev. Prvá vrstva je určená výhradne na pred-filtráciu. Inými slovami, zachytáva väčšie častice ako sú zvieracie chlpy, vlasy, či páperie. Následne, vďaka druhej HEPA vrstve sa zachytia aj tie najmenšie častice, aké sú napríklad prachové častice, peľ či rôzne baktérie. S týmto mechanizmom dokáže odstrániť až 99,97 % látok znečisťujúcich vzduch, ktoré sú malé 0,3 mikrónu. V tretej vrstve eliminuje zápach a dym.

BlitzWolf BW-AP2

Určite oceníš aj vstavaný inteligentný indikátor výmeny filtra, ktorý ti po 2 000 hodinách filtrácie naznačí blikajúcim svetielkom, kedy je potrebná výmena.

Čističku od Blitzwolfu nebudeš takmer vôbec počuť

Nová čistička vzduchu BlitzWolf BW-AP2 sa zaradila medzi tiché zariadenia. Počas režimu spánku ťa rozhodne nezobudí a naopak ti dopraje čistý vzduch. Hlučnosť v tomto režime predstavuje menej než 34 dB. Avšak v prípade režimu vysokej rýchlosti, sa jej hlasitosť dokáže zvýšiť na 61 dB.
Kvalitu vzduchu si môžeš skontrolovať aj pomocou podsvietenia. Kým červené svetielko indikuje nekvalitný vzduch, so žltou sa kvalita zvyšuje a samotnou zelenou farbou získaš istotu čistého vzduchu.

BlitzWolf BW-AP2

Jednoduché ovládanie + časovač

Ovládanie je manuálne pomocou ovládacieho panela na jej vrchu. Avšak, nakoľko je zaradená medzi smart gadgety, ovládať ju môžeš aj pomocou aplikácie. V aplikácii môžeš nastaviť rýchlosť čistenia, či nastaviť časovač na 1, 2, 4 a 8 hodín.
V prípade, že hľadáš ideálny darček, či už pre seba, alebo svojich blízkych bude táto moderná a inteligentná BlitzWolf BW-AP1 skvelým výberom.