Nová inteligentná čistička vzduchu s označením BlitzWolf BW-AP1 prišla na trh už aj s rozšírenými smart funkciami. Vďaka mobilnej aplikácii ju ľahko prepojíš so svojím smartfónom a teraz je, navyše, aj veľmi tichá.

Mimoriadná cena vďaka kupónu

Počas veľkých novembrových výpredajov sme spolus populárnym eshopom Banggood pripravili jedinečnú cenu pre túto čističku. Na EU sklade ju kúpiš len za 46 EUR s doručením do 3 – 7 pracovných dní.

BlitzWolf BW-AP1 na EU sklade len za 46 EUR

✂️ kupón: BGBWAP1ESCZ
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/KvGyV8dWiq
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest
BlitzWolf BW-AP1

Samotná hlučnosť predstavuje len 36 dB s účinnosťou 220 m³/h. Dokáže odstrániť dym, prach, peľ či plesne. Vďaka týmto funkciám ju ocenia najmä alergici či ľudia, ktorý sú citliví na kvalitnejší vzduch.

BlitzWolf BW-AP1 má jedinečný dizajn

BlitzWolf BW-AP1 je krásna, minimalistická čistička vyrobená v neštandardnom valcovom tvare, v elegantnej bielej farbe. Navyše je veľmi ľahká a spratná, takže ti v dome nezaberie veľa miesta. Hmotnosť predstavuje iba 3,2 kg s rozmery 238 x 238 x 410 mm. Rýchlosť vyčisteného vzduchu CADR je na úrovni 220 m3/h. Samotný výkon predstavuje 50 W a nerobí jej problém vyčistiť plochu 30 m2.

Užitočný Filter 2 v 1

BlitzWolf BW-AP1 disponuje filtrom 2 v 1. Prvý filter je určený výhradne na pred-filtráciu. Inými slovami, zachytáva väčšie častice ako sú zvieracie chlpy, vlasy, či páperie. Následne, vďaka druhému HEPA filtru, sa zachytia aj tie najmenšie častice, aké sú napríklad prachové častice, peľ či rôzne baktérie. S týmto mechanizmom dokáže odstrániť až 99,97 % látok znečisťujúcich vzduch, ktoré sú malé 0,3 mikrónu.

Určite oceníš aj vstavaný inteligentný indikátor výmeny filtra, ktorý ti po 2 000 hodinách filtrácie naznačí blikajúcim svetielkom, kedy je potrebná výmena.

Čističku od Blitzwolfu nebudeš takmer vôbec počuť

Nová čistička vzduchu BlitzWolf BW-AP1 sa zaradila medzi tiché zariadenia. Počas režimu spánku ťa rozhodne nezobudí a naopak ti dopraje čistý vzduch. Hlasitosť v tomto režime predstavuje iba 26 dB. Avšak v prípade režimu vysokej rýchlosti, sa jej hlasitosť dokáže zvýšiť na 61 dB.
Kvalitu vzduchu si môžeš skontrolovať aj pomocou podsvietenia. Kým červené svetielko indikuje nekvalitný vzduch, so žltou sa kvalita zvyšuje a samotnou zelenou farbou získaš istotu čistého vzduchu.

BlitzWolf BW-AP1

Jednoduché ovládanie + časovač

Ovládanie je manuálne pomocou ovládacieho panela na jej vrchu. Avšak, nakoľko je zaradená medzi smart gadgety, ovládať ju môžeš aj pomocou aplikácie. V aplikácii môžeš nastaviť rýchlosť čistenia, či nastaviť časovač na 1, 2, 4 a 8 hodín.
V prípade, že hľadáš ideálny darček, či už pre seba, alebo svojich blízkych bude táto moderná a inteligentná BlitzWolf BW-AP1 skvelým výberom.