Ak hľadáš niečo lepšie na zachytenie svojich unikátnych zážitkov ako bežnú selfie tyčku tak ZHIYUN Smooth X je naozaj skvelá voľba. Navyše teraz ho kúpiš v perfektnej cene na EU sklade.

Báječná cena na EU sklade

V spéolupráci s obľúbeným eshopom Banggood sme pripravili špeciálnu ponuku na tento gimbal ZHIYUN Smooth X. Na EU sklade ho kúpiš s kupónom len za 34 EUR. Dodanie k tebe domov potrvá približne 3-7 prac. dní.

ZHIYUN Smooth X na EU sklade len za 34 EUR ✅

✂️ kupón: BGMYR30
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/G3GYPNvPYc
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Kľúčové vlastnosti gimbalu ZHIYUN Smooth X

Zloží sa do veľkosti telefónu

Maximálna flexibilita priamo na dlani. S hmotnosťou iba 246 g možno SMOOTH X ľahko otočiť na veľkosť telefónu a zapadne do tvojho vrecka.

ZHIYUN Smooth X

Predĺžiteľná rukoväť

Hliníkovú vstavanú predlžovaciu tyč je možné predĺžiť až na 260 mm, vďaka čomu je SMOOTH-X skvelým nástrojom pre skupinové selfie a umožňuje snímanie z viacerých uhlov.

ZHIYUN Smooth X

Jeden klik pre režim Portrét

Dvojitým kliknutím na tlačidlo M sa prepneš do režimu Portrét. Začni vlogovať, vysielať naživo, či „postovať“ príbehy na Instagrame už od začiatku.

Inteligentné ovládanie gestami

Fotografovanie alebo spustenie záznamu nebolo nikdy jednoduchšie. Tvoj Smooth X na teba reaguje, keď ukážeš kamere gesto V alebo mu len zamávaš.