Na bangoode vstúpil do predaja nový záložný zdroj Yoobao EU 324Wh 90000mAh. Tento núdzový záložný zdroj v sebe ukrýva okrem samotného napájania aj LED svietidlo. Vďaka jeho širokému využitiu a kompaktným rozmerom sa stane tvojím obľúbeným pomocníkom pre outdoorové aktivity.

Záložný zdroj Yoobao kúpiš teraz za výbornú cenu na EU sklade

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pripravili skvelý kupón na tento produkt. Na českom sklade ho teraz kúpiš len za 201 EUR. Rýchla doprava EU Priority Line je zadarmo a produkt bude u teba doma do 2-5 pracovných dní.

Záložný zdroj Yoobao 324Wh 90000mAh na EU sklade len za 201 EUR ✅

✂️ BGYoobao324Wh
➡️ https://www.banggood.com/custlink/mKKY9jzTc0
ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Najlepší spoločník do auta či outdoorové aktivity

Ako už samotný názov napovedá, záložný zdroj Yoobao EU 324Wh 90000mAh v sebe ukrýva lítiovú batériu o veľkosti 324Wh (90000mAh). Výkon 300W je zabezpečený s 220V / 50HZ napätím. Rozmery zariadenia predstavujú len 226 x 146 x 145 mm s váhou 3.06 kg.

Záložný zdroj Yoobao

Napriek jeho veľkosti, dokáže záložný zdroj Yoobao napájať rôzne elektrické zariadenia, od samotného čerpadla až po výmenu elektrických kľúčov v prípade defektu či výmeny kolies. Spoľahlivé využitie nájdeš aj v outdoorových aktivitách. Tento záložný zdroj dokáže fungovať ako spoľahlivý partner pre nabíjanie digitálnych zariadení, fotoaparátov, či dronov.

Záložný zdroj Yoobao

Táto stanica ponúka čistú sínusovú vlnu, bez žiadnych rušivých elementov. Palec hore dávame aj za praktickú rukoväť, s ktorou je prenášanie a manipulácia s touto stanicou ešte pohodlnejšia.

Nabíjanie záložného zdroja je možné nielen pomocou klasického nabíjania zo siete. Vybrať si môžeš aj medzi nabíjaním zo solárneho panelu, alebo pomocou nabíjačky do auta.
Funkcia PD 60 W predstavuje komplexné riešenie rýchleho nabíjania. Do plného nabitia záložného zdroja ti ho stačí mať zapojený v sieti len 8 hodín.

Svetlo záložného modulu si vieš nastaviť presne podľa tvojich potrieb. K dispozícií máš možnosti ako jemné svetlo pre režim čítania, alebo jasné LED svetlo pre osvietenie tvojho okolia. V prípade problémov vieš toto svetlo pohotovo prepnúť do SOS režimu.

Záložný zdroj Yoobao

Záložný zdroj Yoobao balení okrem samotnej „Power Sation“ obsahuje aj používateľský manuál, nabíjací kábel a nabíjačku. Teplota, v ktorej tento záložný zdroj dokáže bezproblémovo fungovať je v rozmedzí od – 20 ℃ do 60 ℃.

Záložný zdroj Yoobao