V čase lockdownu a zatvorených fitnescentier je možnosť športového vyžitia len veľmi obmedzená. Aj preto, sme si dnes pre teba pripravili skvelý gadget od dobrej značky Xmund.
Do predaja vstúpil nový rotoped Xmund XD-EB1 s ktorým si športový zážitok z bicyklovania vychutnáš aj z pohodlia domova.

Xmund XD-EB1

Xmund XD-EB1 kúpiš výhodne v predobjednávke

Na populárnom eshope Banggood nájdeš túto novinku v zaujímavej úvodnej cene. V predobjednávke je cena tohto zariadania 251,89 EUR a odosielanie sa očakáva 14.2. Doručenie je približne do 2-5 pracovných dní.

Xmund XD-EB1 na EU sklade len za 251 EUR ✅

➡️ https://www.banggood.com/custlink/mv3RigmRoW
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Multifunkčný rotoped

Nový stacionárny bicykel Xmund XD-EB1 má celkovú dĺžku 105 cm. Nastaviteľná výška sedadla je v rozmedzí 84 -97 cm, pri riadidlách je to v rozmedzí 104-114cm.
Konštrukcia rotopedu je zostavená do trojuholníkového, stabilného rámu s nosnosťou 130kg. Stabilita na stacionárnom bicykli je zabezpečená vďaka 13 kg zotrvačníku a odolnej oceľovej konštrukcii.
Nám osobne sa veľmi páči systém poháňaného remeňa, ktorý poskytuje plynulejšiu a tichšiu jazdu. Nemusíš sa teda báť, že by si pri bicyklovaní vyrušil tvoje spiace deti, alebo susedov.

Sleduj svoj pokrok

Vďaka LCD monitoru a držiaku na tablet ťa tvoj pokrok bude motivovať k ešte väčším výkonom. Kým si budeš vychutnávať príjemnú hudbu, môžeš na LCD monitore sledovať rýchlosť bicyklovania, tvoj pulz, či dosiahnutú vzdialenosť. Nechýba ani počítadlo spálených kalórií a čas tréningu.

Xmund XD-EB1

Vďaka nastaviteľnému odporu môžeš získať ešte realistickejší zážitok z jazdy. Pohodlie je zaručené 2-smernymi nastaviteľnými protišmykovými riadidlami a 4-smernym polstrovaným sedadlom.

Xmund XD-EB1 disponuje nastaviteľnými pedálmi s protišmykovou vrstvou, ktoré poskytujú tvojím nohám ešte väčšiu oporu. Vďaka prenosným kolieskam umiestneným v prednej časti bicykla ho budeš môcť ľahko preniesť kdekoľvek.

Xmund XD-EB1

Rotoped Xmund XD-EB1 je skvelým spoločníkom pre domácu posilňovňu. Precvičiť ním môžeš nielen samotné svaly tela, ale rovnako tak zlepšiť fungovanie srdca či pľúc. S týmto rotopedom môžeš schudnúť oveľa rýchlejšie. Každá 30 minútová jazda sa rovná 1 hodine behu, ale 30 minútam plávania.

Xmund XD-EB1