Ak hľadáš niečo, čím by si si udomácnil svoj domov a spríjemnil atmosféru, nové Xiaomi Yeelight 480 mm LED stropné svietidlo je to pravé pre teba. S priemerom 480 mm dokáže v akýchkoľvek roh tvojho domu osvetliť mimoriadnymi odtieňmi. Pomocou WiFi si môžeš vybrať až zo 16 miliónov odtieňov.

Xiaomi Yeelight 480

Xiaomi Yeelight 480 za skvelú cenu na EU sklade

Práve teraz kúpiš toto svietidlo výhodne na populárnom čínskom eshope Banggood. Dokonca na EU sklade a v zaujímavej cene 72 EUR. Dodanie môžeš očakávať do 3 – 7 pracovných dní.

Yeelight YLXD42YL 480 mm LED stropné svietidlo len za 62 EUR ✅ na EU sklade

✂️ kupón: BGYLD763
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/KDmEHIGIaI
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest
🟢 ZAPOJ SA DO VEĽKEJ NOVEMBROVEJ SÚŤAŽE 🟢


Ako sme spomenuli už vyššie, Yeelight YLXD42YL dokáže vyžarovať viac svetla a je preto vhodné do miestností až do 25m². Meniť teplotu zafarbenia môžeš regulovať medzi 2700 a 6500 Kelvinmi. Ak dávaš prednosť príjemnej či romantickej atmosfére, rozhodne si vyber teplé, žltkasté svetlo. Ak potrebuješ intenzívne osvetliť miestnosť, napríklad popri práci, siahni po spoľahlivej bielej farbe s intenzitou až 6500K.

Xiaomi Yeelight 480

Vďaka aplikácii miHome alebo Yeelight s ktorou je stropné svetlo Yeelight prepojené, môžeš pomocou tvojho smartfónu meniť nielen intenzitu svetla, ale rovnako nastaviť časovač, ktorý automaticky rozsvieti svetlo aj keď nie si doma. 

Ovládať Yeelight svietidlo môžeš celkovo 4 spôsobmi. Pomocou klasického vypínača, pomocou diaľkového ovládača, cez už spomenutú aplikáciu Yeelight/miHome alebo hlasovým asistentom. Túto funkciu oceníš najmä vtedy, ak často využívaš hlasovú asistentku od AppleSiri a rád si chceš život uľahčiť.

Skvelé Yeelight 480 mm svetlo s mnohými alternatívami ovládania je navyše za skvelú cenu. Čo sa inštalácie týka, tá je veľmi jednoduchá a zvládne ju aj úplný začiatočník.