Smart kanvica na čaj je nový produkt od Xiaomi s názvom Mijia Smart Multifunctional Health Pot. Poteší všetkých tých, čo milujú čaj.

Kanvica na čaj, ktorá je naozaj SMART

Táto nová kanvica ťa zaujme predovšetkým svojími inteligentnými funkciami. Vďaka ktorým sa odlišuje od ostatných kanvíc. Tento „čajník“ od Xiaomi disponuje 10 režimami resp. receptami ohrevu a je schopný individuálne optimalizovať krivku varenia či už čaju, mliečneho čaju, polievok a iných druhov nápojov.

Pre tento účel má táto nová rýchlovarná kanvica od Xiaomi maximálny výkon 1 000 W a podstavec, z ktorého môžeš programovať rôzne nastavenia zachovania tepla po dobu až 12 hodín.

kanvica na čaj od Xiaomi

Navyše ako dobrá kanvica na čaj, má Xiaomi Mijia Smart Multifuncional Health Pot odnímateľný filter. Vďaka tomu môžeš pripraviť rôzne nápoje bez toho aby si niečo ušpinil a umožní ti to jednoduchšie čistenie kanvice.

Ako sme už spomenuli vyššie, táto kanvica má inteligentné funkcie. Novinka od Xiaomi plne podporuje manažovanie a konfiguráciu prostredníctvom aplikácie MiHome. Vďaka tejto aplikácií je možné pozrieť a pripraviť rôzne recepty.

Xiaomi Mijia Smart Multifuncional Health Pot

Cena a dostupnosť

Kanvica na čaj od Xiaomi by sa mala začať predávať najskôr v domácej Číne. Cena pre „domácich“ je približne 139 yuaonov, čo je približne 18 EUR. Očakávame, že čoskoro sa objaví tento „čajník“ aj na populárnych eshopoch ako Aliexpress alebo Banggood. Cena pre náš región bude určite vyššia.

zdroj: xiaomiadictos