Xiaomi Mijia Screen Display Switch je nový inteligentný prepínač, ktorý pred niekoľkými dňami predstavilo Xiaomi. To, čím sa výrazne líši od ostatných prepínačov je jeho praktická obrazovka, ktorá kombinuje viacero zariadení v jednom.

S týmto novým prepínačom už nebudeš musieť kupovať a meniť každú žiarovku v tvojej domácnosti, pretože samotný prepínač je zodpovedný za inteligentné riadenie prechodu prúdu k nim.

Xiaomi Mijia Screen Display Switch

Xiaomi Mijia Screen Display Switch obsahuje celkovo 3 prepínače s ktorými budeš môcť ovládať tri rôzne obvody. Spravovať ich budeš môcť aj samostatne a to pomocou aplikácie Xiaomi Home.

Navyše, samotný vypínač disponuje hlasovým asistentom, v tomto prípade s XiaoAI. Pomocou neho môžeš z aplikácie Xiaomi Home spravovať akékoľvek zariadenie a to aj na diaľku.
Ako sme spomenuli už vyššie, tento nový inteligentný prepínač Xiaomi Mijia Screen Display Switch obsahuje praktickú obrazovku. Pomocou nej môžeš sledovať teplotu, relatívnu vlhkosť vzduchu, čas alebo deň v mesiaci, v ktorom sa nachádzame.

Xiaomi Mijia Screen Display Switch

Xiaomi Mijia Screen Display Switch cena a dostupnosť

Cena tohto nového prepínača obrazovky Xiaomi Mijia je 99 juanov, čo je približne 12,6 Eur. Momentálne sa bude predávať iba v Číne, hoci ako to už býva zvykom, o niekoľko dní sa ho dočkáme aj na AliExpres. A potom neskôr aj na obľúbenom Banggoode.