Po predstavení hodiniek Redmi Watch, Xiaomi uviedlo na trh svoje nové, globálne hodinky Xiaomi Mi Watch Lite. Tieto hodinky sa prezentujú nielen ako najekonomickejšie, ale súčasne aj ako najkompletnejšie inteligentné hodinky.

Xiaomi Mi Watch Lite

Nové hodinky Xiaomi Mi Watch Lite prichádzajú s veľmi populárnymi farebnými kombináciami, a to konkrétne v čiernej, striebornej, alebo novej, pieskovej farbe. Ich rozmery sú 41x35x10,9mm a maximálnou hmotnosťou s remienkom iba 35 gramov.

Xiaomi Mi Watch Lite v parádnej cene na Banggoode

V spolupráci s obľúbeným eshopom Banggood sme pripravili špeciálny kupón. Tieto najlacnejšie Xiaomi hodinky kúpiš len za 43 EUR a doprava Priority Direct Mail je v cene 2,55 EUR.

Xiaomi Mi Watch Lite kúpiš len za 43 EUR ✅ namiesto pôvodných 57 EUR

✂️ BGMPTL
➡️ https://www.banggood.com/custlink/DvKhSygnLO
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest


Samotné hodinky môžeš kombinovať s viac ako 120 rôznymi scénami, ktoré umožňuje samotný displej hodiniek. Vďaka tomu získaš viac ako 1 000 rôznych kombinácií prispôsobenia, takže vzhľad tvojich hodiniek môže pôsobiť každý deň inak.

Hlavné vlastnosti Xiaomi Mi Watch Lite

Nové inteligentné hodinky Xiaomi 1,4-palcový farebný displej. Na rozdiel od Xiaomi Mi Band 5 určite oceníš podporu automatického prispôsobenia jasu.
Medzi funkciami nájdeš vďaka jeho PPG senzoru 24-hodinový nepretržitý monitor srdcového tepu, monitorovanie spánku, či tréning dychu. Nechýba ani podpora notifikácií, ovládanie hudby a hovorov.

K tomu všetkému je pridaných 11 tréningových režimov a odolnosť voči vode 5ATM. Inými slovami, s týmito hodinkami sa nemusíš báť ponoriť až do 50 metrov. Okrem toho má GPS + GLONASS, čo vedie k presnému určeniu polohy.

Samotná batéria nových Xiaomi Mi Watch Lite predstavuje 230mAh. Vďaka tomu hodinky vydržia až 9 dní pri bežnom používaní, alebo iba 10 hodín v športovom režime so stále aktívnym GPS.

zdroj: gizmochina