Pred niekoľkými mesiacmi Xiaomi uviedlo na trh svoj doteraz najvyspelejší robotický vysávač. Hovoríme o Xiaomi Mijia 1T, vysoko výkonnom robotovi s prednou ToF kamerou, ktorý prichádza na globálny trh pod menom Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro +. Táto nová verzia pridáva všetko, čo potrebuješ, aby si mal doma čo najlepšie upratené.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro +

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + kúpiš teraz na EU sklade za super cenu

Na Aliexpress sme objavili báječný deal pre tento robotický vysávač. Vďaka nižšie uvedenému kupónu a 1,7 EUR kupónu priamo od obchodníka, kúpiš Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + na EU sklade len za 346 EUR.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + len za 346 EUR na EU sklade ✅

✂️ 2PRO54
➡️ https://s.click.aliexpress.com/e/_9f6BYm

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro +, najlepší robotický vysávač

Tento nový Xiaomi robot sa stáva najpokročilejším a najvýkonnejším zo značky. Jeho sací výkon predstavuje 3 000 Pa. V kombinácii so širokým sacím hrdlom a 0,1 mm ultrahustou vláknovou kefou zaisťuje to najefektívnejšie čistenie.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + obsahuje ľahko vyberateľnú nádrž na nečistoty o veľkosti 550 ml, rovnako ako aj nádrž na vodu pre 250 ml. Vďaka elektronicky riadenému inteligentnému systému je reobot schopný zvlhčiť a vydrhnúť podlahu na viac ako 160 metroch.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro +

Nový robotický vysávač Xiaomi má až 4 plne programovateľné sacie rýchlosti a batériu o veľkosti 5 200 mAh. V kombinácii s týmto všetkým dosahuje výdrž až 180 minút v režime štandardnej rýchlosti alebo pri čistení povrchu s rozlohou 240 metrov štvorcových.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + vyniká nielen vysokým sacím výkonom. To, čo sa nám osobne veľmi páči je najmä predná ToF kamera, schopná lokalizovať objekty v 3D modelovaní. Vďaka tomu dokáže rozpoznať objekty s ešte väčšou presnosťou.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro +

Nový senzor s presnosťou na milimetre je umiestnený na prednej strane samotného robotického vysávača. Spolu s kompletným softvérovým algoritmom je schopný elegantne sa vyhnúť drobným predmetom, ako sú napríklad kúsky lega či iné podobné hračky. Robot je schopný inteligentne sa rozhodnúť pri vstupe na komplikované trasy, ktoré môžu predstavovať priestory v okolí stoličky, či pod televízorom.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro +

Nový Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro + je k dispozícii na prepojenie v aplikácii Xiaomi Home.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro +