Prenosný kompresor od Xiaomi je jeden z najpopulárnejších „gadgetov“ od tejto spoločnosti. Do identického tela sa tentokrát podarilo nasúkať trošku lepšie komponenty a je z toho Xiaomi Mi Portable Air Pump 1S s dvojnásobným výkonom aj baterkou či novým USB-C nabíjaním.

Xiaomi Mi Portable Air Pump 1S

Xiaomi Mi Portable Air Pump 1S kúpiš vďaka kupónu mega lacno

Vďaka spolupráci s populárnym eshopom Banggood ti prinášame jedinečný kupón, s ktorým pri tomto kompresore ušetríš 10 eur. Cena po zľave je 37 eur a bezpečné doručenie prostredníctvom služby Banggood Express je v cene 0,92 eur. Nakupovanie na Banggoode je naozaj bezpečné a nebudeš platiť poplatky navyše.

Xiaomi Mi Portable Air Pump 1S len za 37 EUR

kupón: BGf6b956
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/vmGRgWUhWc
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

POZRI SA NA TEST XIAOMI MIJIA 1S

Čo je vlastne nové?

Na prvý pohľad si môžeš povedať, že je to ten istý kompresor. Má totožné rozmery 124 x 71 x 45.3 mm ako aj kompresnú kapacitu 150 psi / 10.3 bar. Tie najdôležitejšie odlišnosti sú ale vo vnútri. V prvom rade tu je o 114% väčší prietok vzduchu oproti predchádzajúcej verzii. Rozmenené na drobné, Xiaomi Mi Portable Air Pump 1S má prietok 15L/min oproti 7L/min pri predošlej verzii.

Skvelým vylepšením je aj dvojnásobná výdrž batérie v podobne 4000Ah a nabíjanie pomocou už štandardizovaného USB-C konektora. Vďaka väčšej batérií a väčšiemu prietoku vzduchu dokážes na jedno nabitie nafúknuť až 8 auto pneumatík oproti cca 5,5 pri predošlej verzií.

Až 5 rôznych režimov fúkania

Xiaomi Mi Portable Air Pump 1S je naozaj univerzálny kompresor. Disponuje až 5 režimami, od nafúkania auta, kolobežky, motocykla či bicykla až po nafuknutie lopty alebo tu máme „slobodný“ (free) režim. Všetko podstatné pri režimoch si môžeš pozrieť v obrázku nižšie.

Xiaomi Mi Portable Air Pump 1S

Ak ťa zaujíma, za aký čas nafúka Mi Portable Air Pump 1S koleso auta, tak pneumatiku s rozmermi 205/55 R16 nafúkne z 0 na 2,5Bar do 11 minút. Samozrejme pri plnej kapacite baterky samotného kompresora. Nový čip integrovaný v kompresore spôsobuje aj väčšiu presnosť fúkania a to až na 1psi. Samozrejmosťou tak ako pri predchádzjúcej verzií je aj praktická LED dióda. Tá sa naozaj hodí, najmä ak dostanete defekt na kolobežke alebo bicykli v tme.

Xiaomi Mi Portable Air Pump 1S