Po predstavení v Číne je nový Xiaomi Mi Band 5 Global už oficiálny. Populárny inteligentný náramok prichádza s vylepšeným dizajnom a novinkou je aj magnetický nabíjací systém a niektoré softvérové funkcie.

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 len za 17 EUR ✅

✂️ BGBAND125
➡️ https://www.banggood.com/custlink/DmGyHU064e
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Okrem svojho dizajnu ťa Xiaomi Mi Smart Band 5 zaujme novými športovými režimami, ako napríklad sledovaním úrovne stresu, dychovými cvičeniami či rôznymi prispôsobiteľnými skratkami. Xiaomi navyše vylepšilo túto novú generáciu pridaním podpory pre skórovanie PAI.
Stručne povedané, nová generácia, ktorá síce nevyniká svojim dizajnom, ale prináša nové možnosti zamerané na zlepšenie tvojho životného štýlu a zdravia.

Čím vyniká novinkaXiaomi Mi Smart Band 5?

Aj keď sa ti na prvý pohľad môže zdať, že Xiaomi Mi Smart Band 5 je veľmi podobný predchádzajúcej generácii, pravdou je, že jeho obrazovka narástla o 20%. Xiaomi pridalo nový 1,1-palcový AMOLED displej, ktorý ti s 2,5D zakrivením dokáže ukázať viac znakov ako Xiaomi Mi Band 4.

Xiaomi Mi Band 5

Okrem toho je Xiaomi Mi Smart Band 5 esteticky vylepšený zabudovaným nabíjacim systémom, konkrétne ide o magnetické nabíjanie, konečne.

Výnimkou nie sú ani nové personalizované pozadia, medzi ktorými si môžeš vybrať s viac ako 100 rôznych druhov. Vďaka dynamickému dizajnu je tak Xiaomi Mi Band 5 Global oveľa nápadnejší.

Xiaomi Mi Band 5

Viac oddaný tvojmu zdraviu

Na softvérovej úrovni môžeme skonštatovať, že sa Xiaomi plne sústredilo na zlepšenie svojich možností, zameraných na skvalitnenie tvojho životného štýlu. Spomedzi nových športových režimov sa môžeš tešiť napríklad na bežecký pás, bezplatné cvičenie, beh vonku, jazdu na bicykli, chôdzu, plávanie, jógu, veslovanie či švihadlo.

Táto globálna verzia rovnako pridáva skóre PAI, ktoré ti uľahčí cestu k optimálnemu zdravému stavu.

Nový Xiaomi Mi Smart Band 5 disponuje presnejším senzorom na snímanie srdcového tepu, ktorý je na úrovni profesionálnej triedy. PPG systém pre biologické sledovanie je oveľa kvalitnejší ako mala jeho predchádzajúca generácia.

Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi nezabudlo ani na ženské publikum. Nová generácia ťa prekvapí osobnejším režimom nerušenia, pripomienkou na sledovanie menštruácie či režimom, ktorý ti pomôže zlepšiť dýchanie.

Xiaomi Mi Band 5

Ďalšie funkcie Xiaomi Mi Band 5

Čo sa nám osobne veľmi páči je samotná autonómia náramku. Xiaomi Mi Band 5 vydrží pri priemernom používaní všetkých svojich funkcií 14 dní. Takáto výdrž je dosiahnutá vďaka integrácii 125mAh LiPo batérie.
Nechýba ani certifikácia IP68 či ochrana 5ATM, ktorá ti umožní ponoriť sa s náramkom až do hĺbky 50 metrov.