Keď na ulici uvidíš peknú slečnu, jednou z prvých veci si určite všimneš sú vlasy. Pekne upravené vlasy priťahujú a pôsoboia elegantným dojmom. A práve na to je perfektný sušič vlasov Xiaomi Jimmy F6. Tento fén poskytne vlasom neobyčajný vzhľad.

Xiaomi Jimmy F6 kúpiš za super cenu na EU sklade

V spolupráci s populárnym eshopom Geekbuying sme priniesli špeciálny kupón pre tento jedinečný fén. Na poľskoom sklade ho kúpiš len za 138 EUR. Doručenie potrvá približne 2 až 5 pracovných dní.

Xiaomi Jimmy F6 na EU sklade len za 138 EUR ✅

✂️ kupón: JIMMYF6
➡️ odkaz: http://bit.ly/2XW2OCH
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Sušič vlasov Xiaomi JIMMY F6 toho dosahuje vďaka svojim jedinečným vlastnostiam, o ktorých sa dozvieš v nasledujúcich riadkov. Tento fén rýchlo vysuší vlasy, aby sa zabránilo vlhkosti, ktorá máva za následok ich vypadávanie. Vďaka tejto technológii sušič vlasov JIMMY F6 vlasy hydratuje, robí ich zdravšími, silnejšími a žiarivejšími. Vďaka vysokorýchlostnému digitálnemu motoru s výkonom 1 800 W a silnému prúdu vzduchu 18 l / s jeho turbo ventilátor optimalizuje čas sušenia.

Sušič vlasov JIMMY F6 má vnútorný čip, ktorý neustále reguluje teplotu vzduchu, aby nedošlo k poškodeniu vlasov nadmerným teplom. Čip reguluje teplotu 50-krát za sekundu. JIMMY F6 obsahuje 3 rýchlosti prúdenia vzduchu, 3 teploty (95 ° C pre rýchle sušenie, 75 ° C pre štandardné sušenie, 55 ° C pre jemné sušenie) a 3 režimy: studený vzduch pre dlhodobejšie tvarovanie, horúci vzduch na rýchle vysušenie, horúci a studený vzduch na sušenie a tvarovanie vlasov.

Jimmy F6

je dodávaný s inovatívnym dvojvrstvovým vykurovacím drôtom typu U s konštantnou teplotou. Prúdenie vzduchu sa rovnomerne a efektívne zahrieva, aby sa zabezpečilo rovnomernejšie a pohodlnejšie vyfukovanie výstupnej teploty. To zabráni nerovnomernému zahrievaniu a nadmernému zahrievaniu aby vlasy boli chránené.

Jimmy F6

Výrobca má na pamäti užívateľské pohodlie, preto prichádza s profesionálnou technológiou redukcie šumu. JIMMY F6 vďaka 17-listovému vysokorýchlostnému digitálnemu motoru s turbo ventilátorom výrazne zníži hluk vytváraný harmonickou rezonanciou motora a zanecháva iba zvuky prúdenia vzduchu.