Xiaomi v spolupráci s firmou Celestron predstavili zaujímavý astronomický teleskop pre každého. CELESTRON SCTW-80 má vynikajúce zobrazovacie vlastnosti, skvelé technické parametre, bohaté príslušenstvo a atraktívnu cenu.

Xiaomi CELESTRON SCTW-80

Celestron SCTW-80 za skvelú cenu na EU sklade

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pripravili zaujímavý kupón na tento astronomický teleskop. Cena na EU sklade pre verziu CELESTRON SCTW-80 je len 102 EUR.

CELESTRON SCTW-80 HD na EU sklade len za 102 EUR

✂️ kupon: BG11od14
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/3DKYtIKFJl
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest
🟢 ZAPOJ SA DO VEĽKEJ NOVEMBROVEJ SÚŤAŽE 🟢

Cez tento ďalekohľad uvidíš oblohu ako nikdy predtým

Teleskop Celestron SCTW-80 má objektív s napájacím napätím 80 mm, ktorý zhromažďuje stokrát viac svetla, ako dokážeš zachytiť voľným okom, a určite viac svetla ako bežné teleskopy pre začiatočníkov.

Ohnisková vzdialenosť je 50 mm. Objektív využíva vysoko kvalitné sklá so štyrmi objektívmi s dvoma šošovkami pre čistejšie zorné pole a realistickejšie farby.

Xiaomi CELESTRON SCTW-80

Tento model sa dodáva s 2 širokými okulármi. Prvý do 23 mm, čo zodpovedá 21,7-násobnému a 50-násobnému zväčšeniu. Druhý má 10 mm a až 50 násobné priblíženie.

Okrem týchto pôsobivých funkcií má ďalekohľad skvôstný dizajn v kombinácii bielej, čiernej a oranžovej. Súčasťou balenia je aj statív vyrobený z ľahkej nehrdzavejúcej ocele, ktorý sa ľahko skladá. Nosenie ďalekohľadu s príslušenstvom uľahčuje priložená taška.

Praktický držiak na telefón

Praktickou vecou pri ďalekohľade Celestron SCTW-80 je držiak na mobilný telefón. Pomocou neho môžeš nastaviť fotoaparát svojho smartfónu na hľadáčik ďalekohľadu. Priestor a ďalšie objekty je potom možné sledovať v reálnom čase na obrazovke smartfónu a samozrejme môžeš fotografovať alebo nahrávať videá.