Na Banggoode vstúpil do predaja nový robotický vysávač od značky podznačky Xiaomi, Viomi. Konkrétne ide o inteligentný vysávač Viomi S9 so zachytávaním prachu, LED displejom a sacím výkonom až 2700 Pa.

Viomi S9 za skvelú cenu na EU sklade

V spolupráci s populárnym eshopom Banggood sme pripravili kupón pre tento robotický vysávač. Kúpiš ho na EU sklade vo veľmi výhodnej cene 506 EUR. Doprava je zadarmo a približne do 2-5 pracovných dní.

Xiaomi Viomi S9 na EU sklade len za 506 EUR ✅

✂️ BGHOMEA13
➡️ https://www.banggood.com/custlink/GGmdie0EgZ
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Dôkladné čistenie je zaručené saním 2 700 Pa. Nechýba ani s, ktorý sa postará o separáciu vzduchu od prachu alebo 250 ml nádržka na vodu.
Veľkosť batérie predstavuje 5200 mAh. Vďaka tomu je Viomi S9 schopný fungovať na jedno nabitie až 220 minút a súčasne vyčistiť až 320 metrov štvorcových.

Medzi jeho ďalšie rysy patria režimy mopovania S a Y, motorizovaná elektronická pumpa a LDS 2.0, ktorý zaručuje maximálnu presnosť pri vyhybaní prekážok. Vysávač sa v priestore skvele zorientuje vďaka jeho bočným senzorom a laserovému snímaniu. Automatické zvýšenie výkonu pri detekcii kopebarca zase zaručí odstránenie aj silnejších nečistôt ukrytých medzi vláknami koberca.

Viomi S9

Dumping 2.0 – automatické zachytávanie prachu

Tento robotický vysávač disponuje zberným košom s technológioou Dumping 2.0. Jeho prednosťou je najkratší sací ventil na trhu. Systém vypúšťania nečistôt umiestnený v zadnej časti vysávača neupcháva ventil a zachytáva prach ešte rýchlejšie.
Zo samotného vrecka na prach umiestneného v zbernom koši máme trošku zmiešané pocity. Na jednej stranu je skvelé, že je vrecko plne utesnené a tým bráni zbytočným alergiám a rovnako ťa poteší aj samotný objem vrecka, ktorý je až 3 l. Avšak na druhú stranu, toto vrecko je však jednorazové. V závislosti od frekvencie vysávania sa tak vymieňa približne každý mesiac.

Viomi S9 disponuje aj mopom

Okrem vysávania ťa Viomi S9 poteší aj funkciou mopu. Vylepšený o mikropumpu poháňanú motorom pre presnú kontrolu a dávkovanie, zabráni úniku vody alebo poškodeniu podlahy. Rovnako ako v prípade vrecka na prach, aj handrička mopu je jednorazová. Výrobca tento fakt zdôvodňuje jeho zameraním sa na tvoje zdravie, kedy nechce aby si sa dostával do kontaktu s baktériami či inými nečistotami.

Prispôsobené čistenie pre niekoľko máp

Veľmi sa nám páči jeho inteligentná pamäť viacerých máp. Viomi S9 si dokáže zapamätať každú izbu v dome, či každé poschodie. Inteligentne sa nasmeruje k vysávaniu, aby nerobil zbytočne odchýlky alebo sa musel vracať. Týmto zároveň šetrí aj samotný čas vysávania.

Viomi S9

Robotickému vysávaču nerobí problém ani prekonávanie 2cm prekážok. Dostane sa tak cez prah miestností bez obávaného zaseknutia. Môžeš mu nastaviť aj zakázané oblasti v tvojom dome či byte alebo upraviť mapy podľa potreby. Kompletný prehľad máš v dennom a týždennom programovaní.

Vďaka LED obrazovke a aplikácií máš nielen prehľad o vysávaní, zároveň ti aj pripomína, kedy je vrecko plné a je čas ho vyprázdniť.
Okrem samotnej pripomienky plného vrecka ti LED obrazovka na Viomi S9 zvýrazňuje aj stav vysávania a úroveň nabitia batéria.

Viomi S9