Okrem klasických povrchových úprav s efektom kože má Xiaomi Mi 11 aj špeciálnu edíciu. Označená je pod menom Xiaomi Mi 11 Lei Jun Signature Edition a disponuje podpisom spoluzakladateľa Xiaomi. Okrem samotného podpisu je táto edícia špecifická vďaka nápadnému textúrovanému efektu.

Xiaomi Mi 11 Lei Jun

Edícia Xiaomi Mi 11 Lei Jun Signature Edition bola sama o sebe navrhnutá na základe inšpirácie vlnami vetra a mora, pomocou povrchovej úpravy so sklenenou textúrou. Samotný chrbát tohto smartfónu je v 3D dizajne, výsledkom čoho je jeden z najpozoruhodnejších variantov, aké na trhu Xiaomi doteraz uviedlo.

Xiaomi Mi 11 Lei Jun

Xiaomi Mi 11 Lei Jun Signature Edition navyše dodáva holografický efekt. Vďaka tomuto efektu môžeš zaznamenať zmeny farieb, v závislosti od uhla pohľadu. Farby odtieňov sa menia od modrej až po fialovú, v rozmedzí dopadu svetla na jeho povrch.

Xiaomi Mi 11 Lei Jun

Podpis Lei Jun, generálneho riaditeľa a spoluzakladateľa Xiaomi, patrí k prvým znakom, ktoré môžeš na novom smartfóne postrehnúť. Mnohí ho obdivujú a oceňujú ako jedného z technologických vizionárov nášho súčasného storočia.

Xiaomi Mi 11 Lei Jun