Ak je niečo, v čom Xiaomi Mi 11 vyniká a len ťažko hľadá konkurenciu, je to určite jeho fotoaparát. Jeho celkovo 3 fotoaparáty disponujú najnovšou AI (umelá inteligencia) a tak posúvajú tvoje fotografie na úplne nový level. Ultra Night Video a AI kamery dokážu rovnako vytvoriť veľkolepé nočné videá, ktoré nájdeš priložené v tomto článku nižšie.

Medzi inteligentnými funkciami fotoaparátu Xiaomi Mi 11 môžeš objaviť jeho režim „Ultra Night Video“. S pomocou niekoľkých algoritmov je schopný znížiť šum a zlepšiť jas, čím vytvorí lepšie osvetlenie nočných snímok a scenérií.

Režim Ultra Night Video sám o sebe dokáže natáčať v extrémnej tme, dokonca aj pod 1 Lux ( (1 lux sa rovná 1 lúmenu na m2 ). S týmto režimom sú výsledné fotografie a videá automaticky zosvetlené avšak so zachovaním všetkých detailov.

Môžeš teda natáčať rovnako kvalitné videá, aké ti prinášame v priloženom odkaze. Ukážka toho, čo je Xiaomi Mi 11 schopné zaznamenať v jednom z najkrajších miest Európy, Budapešti.

Samozrejme, pre dosiahnutie ostrejšieho obrazu boli použité aj následné technické úpravy, či rôzne stabilizačné systémy. Niet však pochýb o tom, že Xiaomi sa vďaka tejto AI funkcii a režimom fotoaparátov podarila nová „filmová kamera“.

Ultra Night Video

zdroj: xiaomiadictos