Zdá sa, že Xiaomi chce prekonať nový rekord v kurióznych veciach. Ak sme v minulosti videli, ako dokázala spoločnosť prekonať „domino efekt“ v Guinessovej knihe rekordov pomocou viac ako tisícky smartfónov Xiaomi Mi Play, tentokrát uvidéme urobiť niečo podobné, ale s viac ako 4 000 kusmi najnovších smartfónov Xiaomi Mi 11.

Tak trochu sme si zvykli na to, že Xiaomi robí naozaj nezvyčajné veci počas propagácie svojích produktov. A niet pochýb o tom, že ak existuje svojrázny výrobca mobilných telefónov, tak je to práve Xiaomi. Nie je to prvýkrát, čo vidíme testy tohto alebo podobného typu. Napríklad podarilo sa im vypustiť Redmi Note 7 do vesmíru, čí podrobiť test odolnosť Redmi 10X vrhaním všetkých druhov ovocia a zeleniny.

Je pravdepodobné, že marketingové kampane spoločnosti fungujú. Novinky ako tieto priťahujú množstvo používateľov, ktorí zo zvedavosti konzultujú vlastnosti, v tomto prípade, Xiaomi Mi 11 alebo sa zaujímajú tak či onak o Xiaomi.

domino efekt

Domino efekt práve dnes 9. februrára

Práve dnes 9. februára b sa tento experiment v podaní Xiaomi mal uskutočniť. Vidieť domino efekt zo 4100 kusov vlajkovej lodi Mi11 bude naozaj kuriózny zážitok. Teda naživo určite nie ale video si určite každý z nás pozrie, minimálne zo zvedavosti. Veď predsam nestáva sa každý deň, že môžeš vidieť „padať“ 4000 kusov high-end techniky.

zdroj: xiaomiadictos