Xiaomi naďalej vylepšuje svoje produkty o ďalšie skvelé vylepšenia. S príchodom nového operačného systému uzrel svetlo sveta náčrt galérie MIUI 12. Xiaomi tam pridáva novú funkcionalitu „register výmeny hardvéru“ schopnú detekovať hardvérové ​​zmeny tvojho smartfónu.


Spoločnosť Xiaomi začala podrobne implementovať čínsku ROM verzie MIUI 12 Beta s novou funkcionalitou nazvanou „Register výmeny hardvéru“. Prioritne umožňuje overiť, či s hardvérovými komponentmi tvojho smartfónu bolo manipulované správne.
Všetko nasvedčuje tomu, že táto nová možnosť MIUI 12 ti umožní vymenovať všetky hardvérové ​​komponenty, ktoré boli v tvojom smartfóne vymenené, čím sa samozrejme overí aj jeho originalita.

Nová funkcionalita MIUI 12 „Register výmeny hardvéru“.

Nová funkcionalita MIUI 12 „Register výmeny hardvéru“.


Vďaka tejto novej funkcii môžeš kedykoľvek vedieť, ktoré hardvérové ​​komponenty boli vymenené a či bola ich výmena vykonaná správne. Týmto spôsobom navyše môžete overiť, či sú hardvérové ​​komponenty úplne originálne.
Aj keď v tejto chvíli toho vieme veľmi málo, isté je, že bude súčasťou čínskej ROM MIUI 12. Zatiaľ si budeme musieť ešte počkať, kým uvidíme, aká bude plná funkcia tejto novej možnosti a či sa nakoniec dostane aj do globálnej ROM.

zdroj: xiaomiadictos