Nová séria Redmi Note 10 pozná presný dátum predstavenia. Po nedavnom potvrdení, že to bude v marci, padol aj konkrétny termín predstavenia. To potvrdilo aj Xiaomi, iba deň po odhalení modelov, ktoré by mali tvoriť túto novú generáciu.

Nový smartfón Redmi Note 10 sa prvý krát predstaví v Indii 4. marca a predstavuje novú generáciu najpredávanejšieho radu smart telefónov Xiaomi. Vďaka čomu sa nepochybne zaradi medzi najdôležitejšie značky spoločnosti.

Redmi Note 10

Aj keď to zatiaľ nie je potvrdené, očakáva sa, že v deň predstavenia uvidíme minimálne dva nové modely, a to Redmi Note 10 a Redmi Note 10 Pro 5G. Okrem toho by podľa špekulácií malo mať každé z týchto zariadení dve rôzne varianty vybavenia. S 5G alebo bez.

Rovnako tak všetko nasvedčuje tomu, že po prvýkrát dostane séria Redmi Note AMOLED displej. Bude mať tiež vysokú obnovovaciu frekvenciu, čo je obrazovka, ktorú by sme mali vidieť v modeli vyššej triedy, teda v Redmi Note 10 Pro 5G.

Okrem toho zostáva všetko záhadou, aj keď je veľmi pravdepodobné, že v novom Redmi Note 10 uvidíme širokú škálu procesorov. Predpokladá sa, že túto dôležitú časť vybavenia smartfónu časť zastrešia spoločnosti MediaTek alebo Qualcomm. Je pravdepodobné, že Xiaomi pod svojoou podznačkou Redmi pripraví opäť smartfón, ktorý budú ľudi milovať.

zdroj: xiaomiadictos