Dreger Nextool 4 in 1 okrem merania alkoholu nabije telefón, odreže v núdzi bezpečnostný pás alebo rozbije okno v aute. Pohodlne to môžeš mať schované v aute a v prípade potreby použiť.

Nextool 4 in 1

Dreger Nextool 4 in 1 kúpiš na Banggoode

V spolupráci s populárnym eshpom Banggood sme pripravili pre teba špeciálnu ponuku. Tento alkohol tester môžeš kúpiť len za 21 eur a s bezpečným doručením do 15-25 dní.

Dreger Nextool 4 in 1 len za 21 eur

✂️ kupón: BG638133
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/D3mYgov7SF
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Otestovali sme, či funguje

Spoločnosť Nextool patrí do širšieho ekosystému Xiaomi a kvalita týchto produktov je overená. Trochu nás zamrzelo, že v balení nie je nabíjací kábel no koncovka nabíjania USB-C je už takmer všade štandardom.

Nextool 4 in 1

Nextool reklamuje, že okrem samotného testovania hladiny alkoholu v krvi, je možné tento produkt použiť aj v núdzových situáciách. A to ak potrebuješ odrezať bezpečnostný pás alebo núdzovo rozbiť okno.

V nepúoslednom rade funguje tento produkt aj ako power banka. Kapacita je tu až 4800mAh, čo pohodlne nabije takmer každý smartfón.

Nextool 4 in 1

Samotné použivanie dregera

Výrobca pribalil aj návod (v angličtine) kde je znázornené ako správne používať produkt. Po mnohonásobnom testovaní sme prišli na to, ako to používať efektívne. V prvom rade zapneme samotný alkohol tester, ten začne odratávať 10 sekundové zahrievanie ktoré sa „ukončí“ pípnutím a potom by sme mali približne 10 sekúnd dýchať do uvedeného miesta. Po pár použitiach sme prišli na ideálnu vzdialenosť fúkania do dragera. Vzdialenosť, kedy je zariadenie funkčné a signalizuje zvýšenú hladinu alkoholu v dychu je približne do 5 cm od samotného dragera.

Nextool 4 in 1

V priloženom návode je možné vidieť tabuľku a vysvetlivky k jednotlivým hladinám. Istotou by mala byť na zeleno svietiaca 0 na displeji. Už v oranžovej farbe je možné vidieť zvýšenú hodnotu alkoholu v dychu, čo pre nás znamená STOPku pri šoférovaní. V niektorých krajínách majú benevolentnejšie predpisy, a asi aj preto je v návode uvedené „mierné riziko“.

Nextool 4 in 1

V každom prípade nevieme úplne presne povedať, do akej miery je Nextool 4 in 1 alkohol tester presný alebo nie. Červená hodnota sa menila, raz to bolo viac a raz menej ( po vypití 1x 12%pivo, 1 pohár červeného vína a 1x pohárik rumu). Podľa nás ide o produkt, ktorý by nemal chýbať ako „poistka“ v každom aute, pretože prináša aj mnoho iných benefitov.