Moderné švihadlo BlitzWolf BW-JR1 môže byť tvojím najlepším partnerom počas cvičenia. Jeho ergonomický tvar umožňuje pohodlné používanie a praktický HD LCD displej ti umožní kedykoľvek skontrolovať tvoje skóre. Materiál, z ktorého je vyrobený, je odolný a odolný, takže sa netreba obávať rýchleho opotrebovania.

Blitzwolf BW-JR1

Švihadlo Blitzwolf BW-JR1 vo výbornej cene na Banggoode

V spolupráci s populárnym eshpom Banggood sme pre teba pripravili kupón pre tento produkt. Vďaka tomu, kúpiš toto švihadlo len za 10 eur. Doprava je zadarmo a produkt bude u teba doma do niekoľkých dní a bez akýchkoľvek poplatkov.

Švihadlo Blitzwolf BW-JR1 na EU sklade len za 10 eur

kupón: BGffe5da
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/DvGEgof1rc
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Inteligentný počítadlo skokov a kalórií

Vďaka inteligentnej funkcii si môžeš zadať svoju hmotnosť (20-120 kg), ktorá napovie, koľko kalórií počas cvičenia spáliš. Displej tiež ukáže počet skokov, ktoré počas cvičenia urobíš a rovnako tak aj čas.

Blitzwolf BW-JR1

Žiadné starosti so zamotaním

Vďaka premyslenému a ergonomickému tvaru švihadla sa nemusíš báť, že sa zamotá. Švihadlo BlitzWolf BW-JR1 je možné použiť 2 spôsobmi. A to skákat ako na bežnom švihadle alebo neštandardným spôsobom – s dvoma loptičkami, ak nemáš priestor. Bez ohľadu na to, ktorú možnosť použiješ, so švihadlom budeš mať vždy cvičenie, ktoré ťa uspokojí.

Blitzwolf BW-JR1