Skladacie smartfóny sa sú čoraz populárnejšie a tešia sa veľkej obľube. Napriek tomu je ich cena stále dosť prehnaná, takže niektorí hľadajú spôsob, ako prispôsobiť svoje smartfóny tomuto novému trendu. Tento nový trend neobyšiel ani novinku Xiaomi Mi 11.

Koniec vtipom. Na internete začal kolovať nový obrázok Xiaomi Mi 11, ktorý je ohnutý pod viditeľným uhlom 90 stupňov. Fotografia pôsobí skutočne zaujímavo. Zároveň však začíname pochybovať o výdrži tohto nového smartfónu Xiaomi.

Ako môžeš vidieť nižšie, rám Xiaomi Mi 11 bol úplne sklopený dozadu. To súčasne spôsobilo rozbitie jeho zadného skla. Na druhú stranu musíme uznať, že samotná sada fotoaparátov sa zdá byť stále v skvelom stave.

Xiaomi Mi 11

Skutočný vlastník tohto telefónu Xiaomi Mi 11 nie je známy, rovnako ako aj aké boli dôvody takéhoto zničenia. Niektorí používatelia Weibo zo žartu tvrdia, že to bolo v snahe urobiť smartphon skladacím.

Aby sme ti prinášali len tie najčerstvejšie informácie, v prípade akýchkoľvek nových faktov budeme tento článok aktualizovať. Nevieme ako teba, ale nás by rozhodne zaujímalo či išlo iba o ojedinelý prípad, či to bolo zámerne spôsobené pri kontrole jeho výdrži, alebo či odolnosť samotnej novinky je pochybná.