Či už máš doma mačku alebo malého psa, rozhodne ťa zaujme tento posledný gadget od Xiaomi, ktorý bol predstavený na crowfundingovej stránke Youpin. Praktická sušiaca kabína pre domácich miláčikov je celkom kuriózny produkt.

S veľkosťou 467 x 437 x 436 mm a maximálnou hmotnosťou 10,8 kg sa táto sušiaca “kója“ stáva dokonalým doplnkom starostlivosti o domáceho maznáčika. Určite ju oceníš aj ty, ak chceš svojho miláčika vysušiť už za pár sekúnd po kúpeli.

Takéto rýchle vysušenie je zaručené vďaka niekoľkým prívodom vzduchu a systému výroby tepla schopného dosiahnuť 39 ° C. Keďže aj samotná hlučnosť sušiacej kabínky je pomerne nízka (dosahuje maximálne 40 dB), nemusíš sa báť, že by bol tvoj štvornohý maznáčik nervózny či vydesený. Výrobca uvádza, že aj samotné vnútro sušiacej kabíny veľmi pohodlné.

Praktické predné okno z metakrylátu ti umožní vidieť tvojho domáceho miláčika, kým si on bude vychutnávať teplý vzduch medzi chĺpkami. Samotný horný diel kabíny slúži pre správu. Konštrukcia je z vysoko odolného plastu ABS, ktorá dokáže uniesť váhu až do 60 kg.

Čo nás osobne veľmi milo prekvapilo, je aj samotná schopnosť dezinfekcie hračiek a iných doplnky tvojich štvornohých chlpáčov. Je to vďaka špeciálnemu systému generovania tepla, ktoré v efektívnej miere eliminuje baktérie a choroboplodné zárodky na úrovni 94,5%.

Praktická sušiaca kabína

Praktická sušiaca kabína. Cena a dostupnosť

V súčasnosti sa táto praktická sušiaca kabína pre mačky a malé psy predáva v Číne iba za 2 499 juanov, čo je v prepočte asi 322 Eur. Aj napriek tomu, že sa aktuálne predáva iba na platforme Youpin od Xiaomi, je veľmi pravdepodobné, že sa ho čoskoro dočkáš aj na AliExpresse.

zdroj: xiaomiadictos