Xiaomi uviedlo na crowfundingovej stránke Youpin zaujímavú lampu, ktorá je inteligentnejšia, ako sa zdá. Dokonca by ti mohla uľahčiť aj prácu na diaľku. Okrem inteligentného ovládania osvetlenia, je to 2 In 1 IMILAB 1080P lampa s kamerou, mikrofónom a reproduktorom.

Unikátna kamera na Banggoode

Túto zaujímavú lampu z produkcie Xiaomi kúpiš na známom eshope Banggood veľmi výhodne. Cena je s kupónom je len 106 EUR. Dodanie z CN skladu potrvá približne 15-20 dní a doprava EU Priority Line je v cene 10 EUR.

2 In 1 IMILAB 1080P lampa s kamerou, mikrofónom a reproduktorom.

✂️ BGSTHO15
➡️ https://www.banggood.com/custlink/mvDyS2cRq1
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či gearbest

Táto inteligentná lampa disponuje rozmermi 513x150x463,5mm. Jej hmotnosť predstavuje 2,03 kg, ku ktorej sa pridáva teleskopické rameno, ktoré ti umožní nastaviť výšku a zaostrenie svetla v uhle rotácie 150 °.
K lampe je pridaný špeciálny systém navrhnutý na osvetlenie študovne, či pracovnej dosky. Jej LED osvetlenie má rôzne mechanizmy na ochranu očí, vďaka čomu nebudeš mať problém ani počas dlhých hodinách štúdia či práce.

lampa s fotoaparátom, mikrofónom a reproduktorom

2 In 1 IMILAB 1080P lampa s kamerou, mikrofónom, reproduktorom a kompatibilitou s Xiaomi Home

Táto inteligentná lampa, ktorú Xiaomi ponúka na svojej crowdfundingovej platforme, rozširuje svoje možnosti a dodáva kameru s rozlíšením 1080P. Tá ti vďaka veľkému zornému poľu určite uľahčí prácu počas homeofficu, alebo počas dištančného štúdia, najmä teraz v časoch COVID-19.
Lampa má navyše mikrofón a reproduktor, ktorý ti umožní uskutočňovať videohovory v reálnom čase. Samozrejmosťou je aj podpora Xiaomi ekosystému pridaná prostredníctvom Xiaomi Home.

Xiaomi pone a la venta una lámpara con cámara que facilita las clases online. Noticias Xiaomi Adictos

zdroj: Xiaomiadictos