Po vydaní svojich prvých ručných nožníc na nechty spoločnosť Xiaomi uviedla na trh produkt pre osobnú starostlivosť pod značkou Seemagic. Ide sa o elektrický zastrihávač na nechty s kompaktným dizajnom, ktorý ti túto takmer každodennú úlohu ešte viac uľahčí.

elektrický zastrihávač na nechty

V detaile je to zastrihávač na nechty s rozmermy iba 64 x 64 x 32 mm. Jeho hmotnosť nepresahuje 90 gramov a má celkom minimalistický dizajn v bielej farbe, ktorý do značnej miery pripomína vlastné výrobky spoločnosti Xiaomi.

Elektrický zastrihávač na nechty s LED svetlom a zásobníkom

Medzi charakteristikami tohto kuriózneho elektrického zastrihávača nechtov, ktorý v crowdfundingovej kampani spoločnosť Xiaomi uviedla, nájdeme rotujúcu čepeľ, ktorá, aj keď je ideálna na strihanie nechtov na rukách alebo nohách, je neškodná pre pokožku.

K tomu sa pridáva malý zásobník prístupný bočným krytom a LED diódou, vďaka čomu uľahčí ostrihanie nechtov, pokiaľ sa nachádzaš v tmavšom prostredí.

elektrický zastrihávač na nechty

Navyše, tento elektrický zastrihávač na nechty, ktorý Xiaomi ponúka, diponuje dlhou výdržou batérie. A to až 600 mAh, ktorú je možné nabíjať cez USB typu C. K tomu je pridané praktické veko, ktoré uľahčuje jeho prepravu, a puzdro na ochranu samotného zastrihávača nechtov.

Pokiaľ ide o cenu, tento nový strojček na nechty sa začne predávať 24. októbra v domácej Číne za 79 juanov, čo je asi 10 eur. Pevne veríme, že tak ako väčšina podobných produktov, tak aj tento bude čoskoro dostupný na populárnych eshopoch Banggood, či Aliexpress.