Xiaomi patrí nielen medzi popredných výrobcov smartfónov ale vyrába aj značné množstvo slúchadiel. Pravdepodobne už čoskoro uzrú svetlo sveta nové slúchadlá Xiaomi Airdots 3.

Dokazuje to nedávna certifikácia Bluetooth, ktorú spoločnosť Xiaomi získala prostredníctvom registrácie Bluetooth SIG (je organizácia, ktorá dohliada na vývoj štandardov Bluetooth a licencovanie technológií Bluetooth a ochranných značiek výrobcom) a je známkou toho, že nové slúchadlá sa budú volať Redmi True Buds 2 Pro alebo Redmi AirDots 3.

Nižšie môžeme vidieť, že táto nová generácia slúchadiel už bola certifikovaná, iba pár mesiacov po tom, čo spoločnosť Xiaomi uviedla na trh Redmi AirDots 2. Číslo tohto modelu bude tiež TWSEJ08LS.

Tento typ certifikácie síce neukazuje veľké podrobnosti o svojich vlastnostiach, zdá sa však, že nové Redmi AirDots 3 alebo Redmi True Buds 2 Pro budú disponovať technológiu Bluetooth 5.0.

Cena a dostupnosť Xiaomi Airdots 3

Okrem toho zostáva všetko záhadou, aj keď vzhľadom na povahu tejto certifikácie je veľmi pravdepodobné, že sa tieto nové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi sa pravdepodobne dostanú na trh pred koncom tohto trochu zvláštneho roku 2020.

Zatiaľ nemáme bližšie info o cene, dostupnosti a podrobných špecifikáciach. Dá sa očakávať, že Xiaomi Airdots 3 budú dostupné na populárnych čínskych eshopoch ako Aliexpress, Banggood alebo Geekbuying. Akonáhle budeme vedieť noovinky o týchto slúchadlách, budeme ťa informovať.