Okrem svojich inteligentných telefónov alebo pomôcok pre domácnosť, Xiaomi dnes rozšírilo svoje produkty o módnu mikinu. Nová červená mikina pod názvom Love Mi je kombinovaná s logom značky a znakom RICH & YOUNG.

Aktuálne si môžeš zakúpiť túto mikinu len na oficiálnych stránkach Xiaomi. Vyrobená je z 86% bavlny a 14% polyesterového vlákna. Zvnútra má mimoriadne hebkú textúru, ktorá je príjemná na dotyk.

Love Mi

Mikina Love Mi má vysokú odolnosť proti opotrebovaniu. Vyrobená je s použitím vysoko kvalitnej tkaniny, ktorá jej zaručuje skvelú odolnosť.

Okrem toho, že je na prednej strane predstavená myšlienka „Love Mi“ pre fanúšikov Xiaomi, na zadnej strane môžeš objaviť znak „RICH & YOUNG“, inými slovami „mladý a bohatý“. Táto myšlienka vznikla s cieľom osláviť čínsky nový rok a prosperitu mladých ľudí v spoločnosti.

Love Mi

K dispozícii je celkom v piatich veľkostiach: S, M, L, XL a XXL. Zakúpiť si ju môžeš zatiaľ len v Číne za cenu 169 juanov, čo je približne 21,5 Eur. Ako to už býva zvykom, mikina by mala vstúpiť do predaja aj na Aliexpresse či iných populárnych eshopoch a to už v priebehu niekoľkých dní.

zdroj: xiaomiadictos