Elektrické kolobežky zažívajú svoj „boom“. Inak tomu nie je pri stredne veľkých a výkonných kolobežkách. Práve Laotie SR10 kvôli svojím špecifikáciám a cene môže byť tento rok bestsellerom

Laotie SR10

Laotie SR10 výhodne teraz kúpiš na českom sklade Banggoodu

V spolupráci s obľúbeným eshopom Banggood sme pripravili špeciálnu promo cenu. Túto elektrickú kolobežku kúpiš len za 1153 EUR, čo je naozaj skvelá cena, keď si vezmeme, čo všetko táto kolobežka v sebe ukrýva. Doručenie je bez colných poplatkov približne do 3-10 pracovných dní.

Elektrická kolobežka Laotie SR10 na českom sklade len za 1153 eur

kupón: BG0794f4
odkaz: https://www.banggood.com/custlink/KKvybF6gdJ
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Edwaybuy

Perfektný výkon v každom kolese

V každom kolese sa nachádza motor s maximálnym výkonom až 1800W. Vďaka takémuto výkonu sa maximálna rýchlosť tejto kolobežky môže pohybovať do 70km/h. Banggood tento model strednej triedy Laotie SR10 ponúka v prevedení s cestnými alebo terénnymi gumami, ktoré sú dušové a majú deliteľný ráfik. Vďaka tomu výmena defektu nepotrvá viac ako 10-15 minút.

Laotie SR10

Vďaka celkovému výkonu (peak) až 3600W zvládne táto elektrická kolobežka sklon až 40 stupňov. Ak je pre teba takýto výkon stále málo, tak si pozri túto alternatívu v podobe Laotie Ti30.

Laotie SR10 disponuje veľkou batériou

Táto batéria je vybavená novšími článkami typu 21700 60V, ktoré nesú celkovú kapacitu až 28,8Ah. V praxi by to mohlo znamenať výborný dojazd. Za určitých okolností (váha jazca cca 70kg, rovinatý terén a jazda v ECO mode) by mohol byť dojazd tejto kolobežke približne 100km. A to už je naozaj skvelé pre kolobežku s cenou okolo 1150€.

Laotie SR10

Výrobca do balenia pribaľuje dokonca už priamo EU nabíjačky, každú s výkonom 2A. Takže už nemusíš riešiť otravné redukcie. V balení nájdeš ešte veľmi užitočnú sadu náradia, ktorá je perfektná na cesty pre rýchly servis.

Kvalitná hliníková konštrukcia a robustný rám

Vďaka kvalitnej konštrukcii z hliníka a kovu, dokáže táto elektrická kolobežka uniešť záťaž až 150kg. Ani pri jazdení s DUAL motorom aj pri ťažšom jazcovi, tejto kolobežke nebude robiť podať kvalitný výkon. Bonusom je aj kvalitné prevedenie sklápacieho mechanizmu ako aj sklápanie riadidiel. Vďaka tomu bude pre teba transport kolobežky omnoho jednoduchší.

Laotie SR10

Dvojitý systém brzdenia a kvalitné hydraulické brzdy ZOOM

Čo to vlastne znamená? V prvom rade táto kolobežka obsahuje kvalitné hydraulické brzdy ZOOM, ktoré najmä pri vyšších rýchlostiach oceníš. Dokážeš aj veľmi efektne nastaviť silu brzdenia. Okrem hydraulických bŕzd, tu máme aj elektronickú brzdu, ktorá umožňuje nastaviť intenzitu brzdenia.

Laotie SR10

Svetlá a smerovky pre tvojú bezpečnosť

Kolobežka disponuje naozaj zaujímavým predným svetlom, ktoré dokáže osvetľovať cestu až na niekoľko stoviek metrov. Okrem toho, v zadnej časti nájdeš pre bezpečnosť určite dôležité smerovky, škoda len, že ich výrobca nepoužil aj vpredu. Okrem smeroviek nájdeš vzadu aj brzdové svetlá, ktoré svietia pochopiteľne načerveno.

aLaotie SR10

Diaľkové odomykanie kolobežky podobné ako na aute

Laotie SR10 disponuje dvojicou bezpečnostných kľúčov, ktoré umožňujú uzamknúť kolobežku a tým pádom ju chrániť pred ukradnutím. Rovnako bez kľúča kolobežku nenaštartuješ, takže pozor, nech nestratíš kľúče.

Laotie SR10

Vstavaný SMART displej zobrazuje dôležité funkcie

Displej ti ukáže, okrem rýchlosti, aj ako dlho trvá tvoj výlet, aktuálne prejdené kilometre ako aj celkovú prejdenú vzdialenosť na elektrickej kolobežke. Displej v pravej časti ma ešte jednú zaujímavú funkciu a to, že zo spodnej strany je možnosť pripojiť USB kábel a teda pomocou kolobežky dokážeš nabíjať svoj smartfón 🙂

Laotie SR10
Laotie SR10

Pozri si naše testovacie videá