Ak sa nevieš rozhodnúť medzi strednou a veľkou elektrickou kolobežkou a stále váhaš, tak sme možno pre teba našli správne riešenie. Laotie ES18 Lite sa môže stať najpredávanejšou koulobežkou vôbec. Prečo? Čítaj ďalej.

Laotie ES18 Lite najlepšie kúpiš na Banggoode

V spolupráci s obľúbeným eshopom Banggood sme pripravili špeciálny kupón. Túto elektrickú kolobežku kúpiš len za 859 EUR, čo je naozaj skvelá cena, keď si vezmeme, čo všetko táto kolobežka v sebe ukrýva. Doručenie je bez colných poplatkov približne do 3-10 prac. dní. Doprava na Slovensko je v cene 21 EUR.

Laotie ES18 Lite na EU sklade len za 859 EUR ✅

✂️ kupón: BGES18LPLEO
➡️ odkaz: https://www.banggood.com/custlink/KmGh058L2z
Ak tento produkt plánuješ objednať nezabudni pozrieť náš článok Ako správne nakupovať na eshopoch Banggood, Geekbuying či Gearbest

Vysoký výkon v každom kolese

V každom 10″ kolese sa nachádza motor s maximálnym výkonom až 1200W. Vďaka tomuto výkonu sa maximálna rýchlosť tejto kolobežky môže pohybovať najviac do 75km/h. Banggood túto kolobežku ponúka v prevedení s cestnými alebo terénnymi gumami, ktoré sú dušové. Výmena defektu ti ale nepotrvá dlho, nakoľko každé koleso má rozoberateľný „náboj“, ktorý ti uľahči tento proces.

Vďaka celkovému výkonu 2400W zvládne táto elektrická kolobežka sklon aj 40 stupňov. Ak je pre teba takýto výkon príliš veľa, tak sa pozri na túto alternatívu v podobe Laotie ES10.

Laotie ES18 Lite

Laotie ES18 Lite disponuje veľkou batériou

Táto batéria je vybavená novšími článkami typu 21700 52V, ktoré nesú celkovú kapacitu až 28,8Ah. V praxi by to mohlo znamenať výborný dojazd. Za určitých okolností (váha jazca cca 70kg, rovinatý terén a jazda v ECO mode) by mohol byť dojazd tejto kolobežke aj viac ako 100km. A to už je naozaj skvelé pre kolobežku s cenou okolo 800€.

Výrobca do balenia pribaľuje dokonca už priamo EU nabíjačky, pravdepodobne každú s výkonom 3A. Takže už nemusíš riešiť otravné redukcie. Túto elektrickú kolobežku naštartuješ pomocou kľuča, v balení nájdeš 2 takéto kľúče. V balení nájdeš ešte veľmi užitočnú sadu náradia, ktorá je perfektná na cesty.

Laotie ES18 Lite batéria

Kvalitná hliníková konštrukcia a robustný rám

Vďaka kvalitnej konštrukcii z hliníka a kovu, dokáže táto elektrická kolobežka uniešť záťaž až 200kg. Ani pri jazdení s DUAL motorom aj pri ťažšom jazcovi, tejto kolobežke nebude robiť podať kvalitný výkon. Bonusom je aj kvalitné prevedenie sklápacieho mechanizmu ako aj sklápanie riadidiel. Vďaka tomu bude pre teba transport kolobežky omnoho jednoduchší.

Laotie ES18 Lite

Dvojitý systém brzdenia 

Čo to vlastne znamená? V prvom rade táto kolobežka obsahuje kvalitné hydraulické brzdy, ktoré najmä pri vyšších rýchlostiach oceníš. Dokážeš aj veľmi efektne nastaviť silu brzdenia. Okrem hydraulických bŕzd, tu máme aj elektronickú brzdu, kde tiež vieš nastaviť intenzitu brzdenia.

Svetlá a smerovky pre tvojú bezpečnosť

Laotie ES18 Lite disponuje naozaj kvalitnými prednými svetlometmi, ktoré dokážu osvetľovať až do niekoľko stoviek metrov. Okrem nich, na zadnom kolese nájdeš pre bezpečnosť určite dôležité smerovky, škoda len, že ich výrobca nepoužil aj vpredu. Okrem smeroviek nájdeš vzadu aj brzdové svetlá, ktoré svietia načerveno.

Vstavaný SMART displej zobrazuje dôležité funkcie

Displej ti ukáže, okrem rýchlosti, aj ako dlho trvá tvoj výlet, aktuálne prejdené kilometre ako aj celkovú prejdenú vzdialenosť na elektrickej kolobežke. Displej v pravej časti ma ešte jednú zaujímavú funkciu a to, že zo spodnej strany je možnosť pripojiť USB kábel a teda pomocou kolobežky dokážeš nabíjať svoj smartfón 🙂