Ako už istotne vieš, okrem svojich smartfónov má Xiaomi širokú škálu produktov pre inteligentnú domácnosť. Nemyslíme len to, čo si môžeš kúpiť v Európe, ale aj o nekonečnom počte gadgetov a všetkých druhov inteligentných produktov, ktoré Xiaomi predáva v Číne.


Takmer každý deň sa môžeš stretnúť s novou lampou, ohrievačom, inteligentným zámkom, rúrou alebo zástrčkou, nehovoriac o ďalších väčších výrobkoch pre domácnosť, ako sú chladničky Xiaomi, alebo ich práčky či klimatizácie.
Rozmanitosť produktov je taká pestrá, že sa jeden čínsky obyvateľ rozhodol v obchode Xiaomi Mi Store kúpiť všetko. A to od produktov Xiaomi pre domácnosť, kompatibilné aj s Xiaomi Home alebo Mi Home.

Koľko teda stojí nákup všetkých produktov Xiaomi pre domácnosť?

Vo výsledku a po vytlačení bločka dlhého viac ako meter predstavuje nákup všetkých produktov Xiaomi obrovské výdavky. Bez ďalších okolkov, predstavoval konečný nákup 690 000 juanov, čo je v prepočte 87 690 Eur.

Xiaomi pre domácnosť


Ak však vezmeme do úvahy, aké ekonomické a ekologické sú samotné produkty, pričom disponujú smart funkciami, cena vôbec nemusí byť taká zlá. Navyše, je to len ďalší príklad toho, aká široká a rozmanitá je platforma AIoT Xiaomi. Netreba zabudnúť, že ide o najväčší a najaktívnejší server na svete s miliónmi pripojených produktov.

Xiaomi si bezpochyby popri svojich smartfónoch získalo svoju slávu aj vďaka svojim vychytávkam a inteligentným produktom so skvelým pomerom kvality a ceny. Inými slovami, Xiaomi bezpochyby odviedlo skvelú prácu a ponúka nám zázraky technológie za férovú cenu.

zdroj: xiaomiadictos